Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou Aniki
Exaltation witaj w moim wątku.Dziękuję za miłe słowa. Muszko, jesteśmy umówione,chociaż organizacja wyjazdu cały czas trwa i nie wszystko udało się jeszcze dograć. Ale próbuję.
Odpowiedz
Reklama
Piękna taca! Smile Jaka dbałość o detale.
Odpowiedz
Dzięki DominikoAnno .Fajnie, że do mnie zajrzałaś. Smile
Odpowiedz
Prace dokończone,fotki zrobione,pora na porządki w wątku. Tak się złożyło,że w każdej pracy korzystałam z motywu róż.Wrzucam więc moje różane propozycje.

I jeszcze kuferek z damą.


Załączone pliki Miniatury
                                       
Odpowiedz
Butelke widze, ale niedowidze coz na niejSad
Podobaja mi sie bardzo zdobienia na chusteczniku.
Pudelko z dama stylowe.
Odpowiedz
Te róże są klejone na ciemne tło? Bardzo to fajnie wygląda, chociaż nie jest to mój styl. Za to Ty stworzyłaś taki bardzo charakterystyczny, to jest coś!
Odpowiedz
Reklama
No to Gosik koniecznie musi butelke z bliska pokazac.
Zaczelam sie zachwycac lancuchami z rozami, swietna technika-styl, nie widzialam jeszcze tak Smile, no a potem nadeszla dama - toz to jest przepiekne, ta gora znaczy. chcialabym jeszcze blizej i za dnia, prosze Smile
Odpowiedz
Pięknie dziękuję za odwiedziny i komentarze. Smile No i wydało się.Dociekliwość Olinki sprawiła,że muszę zdemaskować swoją niedoróbkę.Otóż butla wpadła mi w ręce,gdy w trybie pilnym szykowałam się do wyjazdu. Niestety, nie było już czasu,żeby dopracować zakrętkę.Stąd zdjęcia z pominięciem góry. Gosiu,przepraszam. Myślę jednak,że pomaziasz ją jakoś i będzie ok. Erato, na chusteczniku motyw z róż dałam na surowe drewno. Dopiero potem podmalowałąm je metalikami. Reszta powierzchni potraktowana jest bejcą.Boki ,powyżej róż, dodatkowo popaciałam metalikami. Domi, różana dama już na obcych salonach, ale przejrzę zdjęcia, może znajdę trochę jaśniejsze.
Odpowiedz
Kuferek z damą to klasa sama w sobie Smile
Odpowiedz
Ja, jak Lejduśka, podziwiam te konturówkowe "pajęczynki"! I na butelce, i na chusteczniku, i na kuferku! Ech, żebyż mnie tak konturówka słuchała....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl