Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Berbetkowe a'la decoupage ;) nowości :D
#61
Słoiczki urocze!
Odpowiedz
Reklama
#62
Ło matko! Aleś się narobiła Smile Urocze te słoiczki Smile
Odpowiedz
#63
Fajna kolekcjaSmile
Odpowiedz
#64
Dziękuję za miłe słowa Dziewczynki Smile
Słoiczki są z musztardy Prymat. Parę miesięcy je zbierałam Big Grin
Odpowiedz
#65
Kolekcja baaardzo imponująca i urokliwaSmile
Odpowiedz
#66
Napisy zrobiłam przy pomocy tylko lakieru i wikolu Smile Najprostsza metoda Wink
Zakrętka jest póki co oryginalna :/ Wena mnie chwilowo opuściła i permanentny brak czasu w tym tyg. Nie wiem co z nią zrobić też...czy to pomalować olejną? Czy zedrzeć tą oryginalną farbę i dopiero coś modzić? Zakleić?
Póki co stoją sobie na kuchennej półce i widać że im wygodnie Big Grin Wink
Odpowiedz
Reklama
#67
Wiesz, tak sobie pomyślałam czytając wątek, że brak weny Ci służy. Po okresie "lenistwa" robisz takie ilości prac i coraz śliczniejsze, że strach pomyśleć co będziesz robić jak brak weny będzie trwał dłużej.... Wink
Śliczne prace i wykończenie jest super. Niektóre wylakierowane tak, że oczy bolą od patrzenia Big Grin
Odpowiedz
#68
Ładne prace,bardzo staranne, nawet ten niebieski zestaw mi się podoba,choć ten kolor to głównie na niebie lubię Smile A słoiczki to szok! napracowałaś się okrutnie,
ale warto było,bo są świetne.
Mam tylko jedno małe "ale" do Twoich prac, a właściwie do tych kompletów łyżek drewnianych. Pięknie zrobione,ładne przetarcia,ale do ego typu postarzeń błyszczący lakier bym sobie odpuściła,nie do końca to gra - wytarcia pod błyskiem nie wyglądają naturalnie. Smile
Odpowiedz
#69
Ciekawe prace.Szczególnie podoba mi się to, że dbasz o ich staranne wykończenie.A słoiczkowa gwardia bardzo pomysłowa, miła dla oka i na pewno przydatna.
Odpowiedz
#70
Bardzo dobre poczatki, tylko tak dalej! Smile Slodziaki przyprawowe rule!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl