Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Berbetkowe a'la decoupage ;) nowości :D
#31
Komplet bardzo fajnySmile
Odpowiedz
Reklama
#32
Fajny komplet i starannie zrobiony. Ekstra pomysl na prezent. Chyba odgapieSmile
Odpowiedz
#33
Bardzo ładny komplecik Smile Podoba mi się, bo jest taki delikatny i uroczy Smile
Odpowiedz
#34
Co róże, to róże Smile Mnie się bardzo podoba ten komplecik Smile Ty to się jednak na te kuchenne gadżety zawzięłaś Smile
Odpowiedz
#35
Wink 
Ostatnio cierpię na brak weny twórczej i moje 'magiczne pudełko' z farbami i pędzlami omijam szeeeeerokim łukiem Undecided. Rozczarowałam sama siebie, popełniłam parę dekupażowych pomyłek, spaprałam coś..., rozebrałam na części zegar - co miał być zdekupażowany i nastąpiło wielkie "trach!" - wena twórcza poszła se w las Sad . Cierpię ojjj cierpię.

Pokażę Wam tylko co udało mi się uratować z ostatniego rzutu prac.
Takie skromne 'zawieszki aniołkowe'.
Na dodatek zdjęcia robione aparatem z bateriami na wyczerpaniu Undecided

           

________________________________

Jeszcze takie pytanie - czysto techniczne. Jak zmienić temat? Chodzi mi o treść, widziałam u Was Kobietki, że zmieniacie jak dodajecie nowe prace...a ja za Chiny ludowe tego nie ogarniam :/ próbuję i nic.
Odpowiedz
#36
Cofnij się do swojego pierwszego postu,
kliknij przycisk EDIT - Pełna edycja - wykasuj temat - wpisz nowy - zatwierdź Wink
Odpowiedz
Reklama
#37
Vika dziękuję Ci bardzo za podpowiedź Smile
Odpowiedz
#38
Takie załamanie przychodzi co jakiś czas na każdą z nas, a w każdym bądź razie przyszło i na mnie. Przez miesiąc nie robiłam nic i żałowałam, że w ogóle się za decoupage wzięłam, i tyle kasy w serwetki i preparaty wpakowałam i w ogóle. Potem zrobiłam coś co mi się spodobało i jest ok. Zrób przerwę, odpocznij, a potem i pomysły i chęci wrócą.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#39
Dziękuję Dziewczynki za miłe słowa Smile
Jasne że decu to hobby i nie ma z niczym pośpiechu....ale jak myślę co pokupowałam co ozdabiania i to leży sobie samo...to aż żal. Ale nie mam weny właśnie.
Wyjeżdżam dziś na weekend, mam nadzieję że po zmianie otoczenia i chwilowym odpoczynku wena wróci. Smile
Odpowiedz
#40
No i tak powinnaś myśleć, pozytywnie Smile.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl