Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Berbetkowe a'la decoupage ;) nowości :D
#21
o, ładne, ładne ! Smile
Chyba położę się i wstanę jeszcze raz. Może tym razem drugą nogą. Sleepy
Odpowiedz
Reklama
#22
błękitny komplet rewelacyjny - jakoś tak mi się skojarzyło, że na ślub (dla panny młodej - szczególnie wałek ;P) byłby to świetny prezent Smile
Odpowiedz
#23
Co kto lubi Wink
Efekt ciapania był jak najbardziej zamierzony i zgodny z moją wizją Smile
Odpowiedz
#24
a mi się praca bardzo podoba łącznie z niebieskimi bokami. uzupełniają całość. naprawdę ładne, takie świeże, czyste
Odpowiedz
#25
Do niebieskich boków nic nie mam - chodziło mi o pobrudzenie serwetki niebieską farbą... nie podoba mi się - sprawia wrażenie niestaranności, ale skoro autorka miała taką wizję i tak ją zrealizowała, to jej wola... w końcu to jej ma się podobać...
(06-06-2012, 02:56 PM)artystykazakademika napisał(a): takie świeże, czyste

właśnie to pobrudzenie sprawia, że już "czyste" nie są...

Odpowiedz
#26
Jako tez swieżynka, witam Cię serdecznie - filiżanka jest cudowna i chyba sie pokusze na odgapienie bo zalega mi kilka i też bedą jako dekoracja, bez wypalaniaConfused Ostatnio też się pokusiłam na białe tło, ale to wyższa szkoła jazdy i po kilku myciach i próbach ciągle wygląda jak brudneDodgy Więc nie przejmuj się i próbuj dalejRolleyes
Odpowiedz
Reklama
#27
Świetny komplecik i mnie się podobaSmile
Odpowiedz
#28
Komplecik fajny - taki spokojny i stonowany Smile

Berbetka, co później robisz z takimi kompletami? Służą do ozdoby raczej, czy mają jakąś wartość użytkową? Bo taki wałek świetny, ale ciasta nim chyba nie da się wałkować? Ale jestem ciekawska Smile
Odpowiedz
#29
szksat raczej do ozdoby Smile Nie próbowałam tym pracować jakoś Wink
Ten komplet z różą powędrował do Mamy na Dzień Matki, tak jak pisałam i zdobi jej kuchnię. Deska z wałkiem z lawendą też poszły na prezent i stoją na półkach. A niebieski może sprzedam? Smile
Odpowiedz
#30
Nowy 'wytwór'. Wymęczony przez parę dni. Codziennie po trochu Wink
Papier ścierny kupiłam drobniejszy, efekt mam nadzieję widać. Niestety nie mam 'wypasionego' aparatu więc zdjęcia są jakie są Undecided
Jedne z lampą, inne bez Smile
           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl