Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekutworki :D
a mnie się ta taca podoba i nic bym już nie robiła
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
Mnie się taca podobała i "przed" i podoba mi się "po" Big Grin
Odpowiedz
Ładna praca. Lubię motylki, dlatego, jak dla mnie, ok! Smile
Odpowiedz
Podzielam zdania ,dla mnie też OK.Delikatny motyw,delikatny fiolecik ,wszystko subtelne.Nie ma co przesadzać i ćkać na siłę.Ja też bym już tak zostawiła.





Odpowiedz
mi poprzednia wersja bardziej odpowiadala, moze troche podrapiesz w poziomie, za chmurkowo-slodkawo teraz jest Smile
Odpowiedz
Dziękuję bardzo Wam wszystkim, że odwiedzacie, oglądacie i piszecie konstruktywne komentarze Smile Pudełko lawendowe już wywędrowało ode mnie, więc nic już z nim nie zrobię, ale na pewno przy następnej okazji dodudram jeszcze jakieś drapanki Smile

A teraz coś nowego... Jakiś czas temu obejrzałam jakiś filmik o wielokolorowych przecierkach i koniecznie chciałam spróbować i tak powstała deseczka na zapiski - małe coś i nie szkoda, jak się zepsuje Smile No i wyszło takie coś     Na tyle mi się spodobała, że poszłam za ciosem i dorobiłam lustro, chustecznik i świeczniki Smile Oto one:

           

A tu cały komplet     Nie wiem, czy na tych zdjęciach coś widać, bo fotograf ze mnie, jak z koziej ... trąba - niestety Sad

A, i jeszcze bzyknęłam w międzyczasie lustro cukrzone z pticami Smile     Na dziś tyle Smile
Odpowiedz
Reklama
To ja przytulam i to mocno to drugie, choć wolałabym oba. I komplet i lusterko bardzo piękne, klimatyczne i bardzo oryginalne.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Piekne oba zastawy. I choc szarosci lubie to tym razem bardziej widzi mi sie lustro z pticami.
Odpowiedz
Lustro z sikorkami po prostu prześliczne Heart A o co chodzi z tym cukrzeniem?

Przecierkowy komplet też piękny, najbardziej mnie urzekł wielokolorowy szablon, jak to zrobiłaś?
Odpowiedz
Śliczny komplet, a lustereczko z ptaszkami naj,naj! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl