Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekutworki :D
#41
Mamie faktycznie komplecik się podobał, więc i ja jestem zadowolona Smile Nad cieniami czeka mnie jeszcze mnóstwo pracy, ale nawet taka walka z wiatrakami w Waszym towarzystwie łatwiejsza do zniesienia Smile

W czwartek dowiedziałam się, że w sobotę idziemy na imprezę, postanowiłam więc coś dekupnąć dla Pani Domu. A że bardzo było mało czasu, zdecydowałam się na komplet świeczników - nadmienię, pierwszy w moim życiu. Chciałam, żeby było kolorowo i wiosennie i mój wybór padł na bratki i pierwiosnki... No właśnie i chyba przedobrzyłam, bo wyszło mi jakoś tak z serii "wieś tańczy i śpiewa"... I bynajmniej, żebym miała coś przeciwko wsi, sama na niej mieszkam i sobie chwalę... ale wiecie o co chodzi... Pani Domu jednak się podobało... chyba że była miła po prostu Big Grin

   
Odpowiedz
Reklama
#42
Lady_Slonko, kropkowałam patykiem do szaszłyków Big Grin Odezwałam się, zgodnie z prośbą na priv
Odpowiedz
#43
No i znowu będę uderzać do Was po prośbie Smile Znajomy poprosił mnie o prezent dla swojej znajomej - miała być taca i chustecznik i miało być niebiesko. No i jest - BARDZO nawet, tylko jakoś mi coś w tej tacy nie gra. Te boki niebieskie dwa jakieś takie... sama nie wiem... Może domalować dwa pozostałe? Ale się boję, że będzie już całkowicie absolutnie ZA niebiesko... Poradźcie coś - proszę Big Grin Dopiero raz lakierowane, więc jeszcze mogę powalczyć z materią... Aha, zdjęcia!!

           
Lady_Slonko, a jak się to coś włącza, bo jakoś mnie to chyba przerosło... Rolleyes
Znalazłam i chyba już powinno być dobrze Smile
Odpowiedz
#44
Ja też nic nie mam przeciwko wsi i mam nadzieję na niej w końcu zamieszkać Smile
fajna kolorystyka tych przaśnych świeczników, no a kropy to już super sąSmile

A te niebieskości na komplecie dla znajomej znajomego rozbieliłabym suchym pędzlem i już Smile
Broń boże malować dwa pozostałe! Wink Tak jest dobrze Smile
Odpowiedz
#45
vika, rozbieliłam - super Big Grin Nie wali tak po oczach ten niebieski teraz. Super, dzięki - pierwszy raz rozbielałam, to nie wiem czy to tak ma wyglądać Smile Nie wiem, czy na zdjęciu będzie widać różnicę, ale wstawiam:

   
Odpowiedz
#46
Daj no jeszcze ciut-ciut...
Odpowiedz
Reklama
#47
Mnie sie podoba i przed bieleniem i po. Super. No i niezapominajki sa super.
Odpowiedz
#48
Miło tutaj wejść i poczytać - nawet jak się ma zły humor i problemy, to jakoś tak jaśniej się robi Smile Dzięki. A najfajniejsze jest to, że człowiek prosi o radę i zaraz ma ich całe stado Big Grin Super jesteście dziewczyny Heart

natabus, tak, to serwetka

grarut, w planach była taka całkiem biała taca, ale jak nakleiłam niezapominajki, to wyglądała bardzo mdło, no i poszłam za chustecznikiem, żeby ją ożywić... i jakoś tak wyszło, że się nadmiernie ożywiła Smile Ale teraz poprawiłam jeszcze bielenie i myślę, że jest OK. Co myślicie?

           
Odpowiedz
#49
Dla mne super!!!!! GICIOR!!!!
Odpowiedz
#50
No i fantastico SmileSmileSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl