Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekutworki :D
#21
Nice. Szczotka pierwsza klasa.
Chyba położę się i wstanę jeszcze raz. Może tym razem drugą nogą. Sleepy
Odpowiedz
Reklama
#22
Szczotka jest piękna, ale dziewczyny mają rację, brzeg trzeba poprawić. Może jakaś obwódka w kolorze różyczek, by nie marnować całej pracy?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#23
Witam w sobotni poranek Smile

Obiecana flasia różana. Zdjęcia niestety nie wyszły tak, jak powinny - na żywo jest bardziej błyszcząca Smile

           

Absolutnie zakochałam się w tym motywie Big Grin
Odpowiedz
#24
Butla bardziej mi się podoba, szczotka mniej Wink
Tylko musisz mocniej "rozciągać" cienie... one mają być jak mgiełka, delikatne i efemeryczne Smile, takie - niby ich nie ma, a są...

A z tymi różami to jest tak: na poczatku przygody z decou mówi się: "no, nie... wszyscy robią róże - ja nie będę jak wszyscy!"
... do czasu Wink, bo i tak prędzej czy później bierze się tę swoją pierwszą różę do ręki, myśląc: "noooo... raz mogę zrobić, raz nie zawsze, zawsze nie wciąż..." Big Grin...
i w tym momencie wszystko się zmienia - zaczyna się je kochać...
a i prac z różami robi się coraz więcej, i więcej...
a i z każdą różą następną - miłość rośnie w siłę...
bo te róże są podstepne i uzależniają... wiem, co mówię Wink
Odpowiedz
#25
Lady_Slonko, tak, to papier ITD

vika, dzięki za wskazówki dotyczące cieniowań - mam jeszcze na warsztacie komplecik "nabiurkowy" z tym motywem i tam poprawię cienie Smile, a róże całkowicie mnie wsysły Smile
Odpowiedz
#26
Francja elegancja ta butelka. Podoba mi sie. No i bardzo ladny motyw.
Odpowiedz
Reklama
#27
Wielkie dzięki, Dziewczyny Smile Nabiurkowy komplet różany nadal się tworzy - pokażę, jak uda mi się skończyć, a prędko to chyba nie będzie, bo z czasem jakoś krucho Sad

A tymczasem w trakcie weekendu skończyłam podkładki pod kubki. Dawno dawno temu zakupiłam do domu komplet podkładek korkowych z jakimś motywem, ale umordowane już były okrutnie i miałam je wyrzucić, ale pomyślałam, że przecież mogę spróbować je zdekupażować Big Grin Zrobiłam je już jakiś czas temu, ale nie wiedziałam czym je wykończyć, bo oczywiście zwykły lakier sprawił, że kubki się przyklejały... Odebrałam instruktaż od kochanej viki i oto one - podkładki wykończone Smile

   

Jeszcze nie przetestowałam, czy kubki się kleją - niech lakier sobie schnie. Ale skoro vika poleciła lakier, to musi być dobrze Smile Dziękuję raz jeszcze vikusi Heart
Odpowiedz
#28
he,he,he... nie ma za co Wink
a podkładeczki śliczności wyszły SmileSmileSmile
Odpowiedz
#29
Noooooooooooooo, mi sie tyż podobają, sama mam korkowe i nie bardzo wiedzialam jak je upiększyć, myślałam nawet że się nie da bo jak chciałam podkład znaczysie lakier położyć to mi wszystko na drugą strone przeleciało i przykleiło się a jakże ale nie tam gdzie powinno. Po takich doświadczeniach dałam spokój, ale widzę że jednak się da, lece sie ucyć, pozdrówki Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#30
Magnolia57, te moje korkowe były czymś na "prawej" stronie powleczone, więc ozdabianie się udało, a takie z samego korka, to nie wiem...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl