Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze herbaciarki
#31
nieszkodzi, dzięki, chyba za szybko poleciałaś, a ja nie wiedziałam że już wcześniej tam byłaś, hahahaha, tak się ganiamy. Ja mam sporo obrazków które chciałabym wykorzystać ale za wydruki boję się brać bo nie mam w tym żadnego doświadczenia, jednak po tym co tu wyczytałam może bym spróbowała, muszę tylko kupić tusz do drukarki laserowej (ja mam atramentówkę) bo córka mi pozwoliła ale tusz muszę mieć swój. Ciekawi mnie tez ten papier śniadaniowy, a ryżowy czysty też można kupić w pojedynczych arkuszach A4 i za grosze, jak znajdę link to wkleję, buziaki
Cieszę się że podobają Ci się moje pracki
Odpowiedz
Reklama
#32
ojej, czemu ja tu tak późno trafiłam? Większość prac super i ich ilość też robi wrażenie Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#33
No tak...bratki juz Grazynka porwala, a juz mnie rece swedza, zeby tez zabracSmile Ten motyw podoba mi sie na wszystkim i nawet jakby byl pomarszczony i w ogole ble to mnie sie bedzie podobal. A ta druga fiolkowa super. Fiolki lubie i na stole i na pracach.
Odpowiedz
#34
No to super, jak jesteście chętne na takie jak na tej ostatniej herbaciareczce to mam na zbyciu ok 4szt mogę dać za darmoche albo mi któraś wydrukuje na śniadaniowym motywek który prześlę , tylko podajcie jak, chyba załatwimy to przez pocztę, jeśli bez wydruku to koszty przesyłki trzeba będzie pokryć, jak pasi to dajcie cynk!
Grarutku, trafiasz na drożyznę bo w sklepach kupujesz, u hurtowników, importerów trza, buzioki


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#35
No kurcze hurtowniczka z ciebie niezła . Ja tak też miałam.naaajlepiej gdy z 5 rzeczy razem robiłam .teraz trochę przystopowałam. A staż mamy podobny .U mnie dziś mija 8 miesięcy od zrobienia pierwszej pracy
Odpowiedz
#36
Witam !!!
Wiem Misiu że do laserówki potrzebny tusz proszkowy, to nie dla mnie bo ja mam atramentówkę
tylko dla mojej córy, ona ma laserówę i żebym mogła sobie zrobić wydruk u niej muszę mieć swój tusz-proszek. Przepraszam , może niefachowo się wyrażam to z powodu emocjiiiiiiiiiiii, bo zapaliłam się do tych wydruków.
Aż sama dzisiaj zrobiłam jeden atramentowy i popsikałam go 2 x lakierem do włosów i co dalej? Wyciąć i nakleić? a klejem smarować jak ? po obydwu stronach? nie wiem BOM TUMAN ? podpowiedzcie HuhHuhHuh
Teraz trochę więcej siedzę i dziubdziam i herabciarki i biżutki bo od kwietnia jestem bez pracy, więc staram sie wykorzystać czas.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Reklama
#37
http://decoupageforum.pl/decoupage-Druko...B3w?page=2
Odpowiedz
#38
Kolor wydruku nie ma znaczenia Wink
Odpowiedz
#39
RolleyesRolleyesDzięki, szybka jesteś, zanim usunęłam post, już mi odpowiedziałaś ! RAKIETA z Ciebie dziewczyno!
Napisałam podwójnie bo nie wiedziałam że tam zajrzysz, sorki, hahahahaha, no no szybciacha jesteś nie ma co!Rolleyes TongueTongueTongue
Odpowiedz
#40
Witajcie !!!
Wczoraj zrobiłam swój pierwszy wydruczek na atramentówce.
Wielkie dzięki za wszystkie podpowiedzi.
Może nie jest rewelacyjny ale jak na pierwszy a właściwie drugi raz to chyba nieżle. Muszę przyznać że to nawet nie było takie trudne jak myślałam. Na razie będę eksperymentowała ze śniadaniowym ale korci mnie ryż. Poniżej efekt całodziennego wczorajszego mojego trudu.
Pozdrawiam.

________________________________________________

Połączyłam oba wątki - wszystkie swoje prace pokazuj tylko w tym jednym... Smile Vika
no i wydruk całkiem, całkiem...




Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl