Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze herbaciarki
Sliczne,fajne połaczenie z pastą całość wygląda delikatnie i czyściutkoSmile
Odpowiedz
Reklama
No jaki ładny wazonik - czysty, ponadczasowy i w ogóle Smile

Ale etui to cudo jest! Mogę się zaopiekować?? Bardzo pliiisss...

A różyczek bibułkowych to ja za kundulację nie potrafię robić... Sad

A kto robi za tło??? Ty????
No to kto robił zdjęcia?................... Undecided
Odpowiedz
Witajcie !!!
Bardzo miło znów być z Wami a już super miluśko czytać te komentarze działające jak plaster miodu, mmmmmmmmmm, dzięki bardzo. Wazonik zrobiony z butelki po frugo na zamówienie a to obok to pojemniczek na ołówki, długopisy itp ale można przeznaczyć wg uznania, zrobiony z .... puszki po wiskasie, podstawa z wikliny papierowej a różyczki z bibuły ale oczywiście skoro znalazły opiekunkę to bardzo proszę, tym bardziej że idą w bardzo zdolne i dobre łapki!!! A w tle moja matula , zdjęcie mojego autorstwa, dzięki bardzo , pozdrawiam i cudnego dzionka życzę.
Odpowiedz
Komplecik ladny, taki zwiewny.
I jeszcze powiem Ci tak - Twoje kuchenne meble maja potencjalTongue
Odpowiedz
Dobrze mówisz Shanni !!! ja też to wiem i od dawna przymierzam się do ich "odnowienia" a narazie zbieram materiały i projektuję je w głowie. Tylko że tam jest pełno różnych pomysłów które kłócą się ze sobą. Jak tam zapanuje zgoda to zabiorę się do pracy. Dzięki wszystkim za dobre słowa, pozdrawiam cieplutko.Smile
Odpowiedz
Witam w sobotni chłodny wieczór i przedstawiam moje flasze, nie są takie cudne jak Wy robicie ale ja robiłam je po raz pierwszy i nawet mi się podobają, dlatego wrzucam byście mogły zobaczyć, pozdrawiam.
I jeszcze mały słoiczek


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
Ela czarujeszTongueAle to nie z nami takie numeryBig Grin.
Butle bardzo fajne zrobiłas . Gdybym umiała to pocieniowałabym przy motywach,ale nie umiem. Ty zaś posiadasz tę umiejętnośc, to pocieniuj troszkę aby zgubic różnicę i będzie cudnieSmile
Odpowiedz
Ale które bo ta czarna jest pocieniowana, biała nie i słoiczek też, które bo nie wiem?
A może zdjęcia są troche nieudane bo robiłam wieczorem i baterie w aparacie mam słabe, muszę podładować.
Odpowiedz
1,2 i 4 fotka
Odpowiedz
Ok, dzięki , poprawie i wrzucę poprawione, ale nie dziś, padam .... buzioki Kasik!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl