Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze herbaciarki
lubię taki recykling Smile A jak jeszcze mogłabym się z niego pysznej kawki napić....
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewuszki kochane, milusio mi bo bardzo się bałam tej ceramiki ale najbardziej to tego pieczenia, zwlekałam z nim calutki tydzień, w końcu mama mi mówi: " a ileż bedziesz sie jesce patrzała, a upiec wreście bo emerytury doczekosz a kawy się z niej nie napijesz !
Jak wkładałam do piekarnika to skóra mi cierpła co będzie, piekłam na najniższej temperaturze 30 minut a potem jeszcze nie otwierałam ok 10 min, potem wyjęłam. Faktycznie kolory są bardziej intensywne ale cienie nie zniknęły a tego też się obawiałam, nastepnym razem zrobię trochę jaśniejsze i będzie ok. Dzięki piękne Big Grin, [b]PODNOSICIELKI NA DUCHU[b]
spokojnej nocki i cudnych snów, na kawkę oczywiście zapraszam komu przyjdzie ochota i na rurrę z kremem ! Big Grin
Odpowiedz
No i się spóźniłam na tę kawkę i na rurkę...
m57 - nie zostało Ci trochę? Chętnie się napiję z tej czaderskiej filiżanki...
Odpowiedz
Witajcie dziewuszyńska kochane, oczywiście kawka dla każdego komu przyjdzie ochota a jak naczynek zabraknie dorobimy, dopieczemy , nie ma problemu. Dla Ciebie Vikolino też, choć zła jestem na Cię Boś się wczoraj zapodziała gdzieś , milczałaś a mnie Cię brakowało tutaj!
I byłam nieszczęśliwa, latałam szukałam Cię po innych wątkach a Ciebie NIET!!!HuhHuh
Ale już się znalazłaś i Twoje i moje szczęście.....uspokoiłam się! pozdrówki, buziokiSmile SmileTongue
A swoją drogą ubolewam że jeszcze nie mam domku na wsi bo mogłybyście wszystkie do mnie przyjechać, ale by było fajkosko, że hejjjjjjjjjjjj !!!Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Słoiczki jakby powiedziała młodzież-w dechę!Ale ta filiżanka powaliła mnie na kolana.Coraz bardziej się rozkręcasz koleżanko w tych swoich pomysłach.Pięknie tu u Ciebie i kolorowo.Super!!!Rolleyes
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Masz rację Lady ale wszystkie to byśmy się nie pomieściły na tych moich nędznych 50 metrach i Shanni , Vika i... nie wiem która taki kawał leciałyby tylko na kilka godzin? i co, i gdzie, i jak?
A ja kciałam na dłużej, warsztaciki, grill, pija.....nki.....itd, bardzo miło pobyć w gronie super dziewczyn a nie jakieś takie.... na chwilę ! i po ptokach!SmileTongue
Odpowiedz
Reklama
Czytam,że tu jakieś umawianie się na ploteczki przy grilu się odbywają a ja nic o tym nie wiemConfused.Fakt za pasem wakacje,więc fajnie byłoby coś zorganizować.Ale ja z Nałęczowa a zdaje się,że Wy to gdzieś na drugim końcu Polski jesteście...szkodaSad
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Magnolia, ależ ja Ci tych cieniowań zazdroszczę Smile Śliczniaste te filiżanki - takie słodziaki Smile
Odpowiedz
Witajcie !!!

Pozdrawiam i życzę pięknego wieczoru, niżej wytworki z czasu mojej niebytności.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Komplet filiżanek zrobił furorę i nie dziwię się, że dziewczyny gotowe przyjechać by mogły rozkoszować się smakiem kawy w takiej oprawie.
Ostatnie wytworki w innym stylu, bawiłaś się pastą strukturalną i bardzo fajnie ci wyszły. A różyczki z bibułki są boskie , ja tylko takie potrafię Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl