Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze herbaciarki
obejrzałam Twoje prace od początku i... chylę czoła po podłogę. Nie wyglądałaś wogóle od pierwszych prac jako początkująca, Ty od razu byłaś wymiatająca!
Odpowiedz
Reklama
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, no teraz to mnie powaliłyście, brak mi słów!!!! Big Grin
ALE NA DUSZY .......FAJNISTO!!! Big Grin
Dzięki bardzo, Wasze wpisy mobilizują mnie do dalszych poszukiwań i kombinacji-wariacji a w duszy mi gra melodyjka że hu hu! buzioki Big GrinHeartBig GrinHeart
Odpowiedz
Piękne słoiczkiSmile
Odpowiedz
Fajniste te słoiki Smile Takie kontrastowe połączenie - super Smile Ale kropki to bym też dodała - ale ja bym wszędzie kropkowała Smile
Odpowiedz
No cóż nie mam wyjścia, najgorsze te butelczyny do decu, dzisiaj prawie grzebałam w śmietniku za nimi bo w domostwie ani jednej nawet na lekarstwo! Chciałam sie wywinąć bo w żadnym konkursie jeszcze nie brałam udziału i.... sie bojam no i już!!! piszesz Malolino że 20.06 a nie 22.06? ide sprawdzić bo może mi się z tego wszystkiego cuś pomyliło?HuhHuhHuh
Odpowiedz
Witam pięknie i cieplutko choć za okienkiem zimno, deszczysko......szkoda gadać.
Prezentuję ..... mój stary-nowy komplecik do kawki, stary bo go mam od dawna, nowy bo zmieniłam mu szatę, był śnieżno-biały a teraz jest taki:
a teraz w całości jeszcze bez kawki


Załączone pliki Miniatury
                                   
Odpowiedz
Reklama
Z mleczkiem czy bez? Jak Byś nie chciała zapraszam!!!Big Grin
Aha no i ciasteczko obowiązkowo, (talerzyk w robocie), będzie rurka z kremem Tongue
Odpowiedz
Masz rację brzegi są krzywe ale przecierałam bo brzeg nie jest szkliwiony w całości, taki był wcześniej i dlatego tak śmisznie wyszło. Trudno niech zostanie ale jak na 1 raz to chyba nienajgorzej? nastepnym razem się poprawię. Nie pomyślałam wcześniej Sad bo mogłam wcale nie barwić i tyż by było. A na kawkę i rurkę oczywiście zapraszam serdecznie Big Grin
A po upieczeniu w piekarniku ( kompletu oczywiście) faktycznie kolory są bardziej intensywne ale cieniowania zostały jakie były.Smile
Odpowiedz
Śliczny komplecikSmileno to może ja też poproszę o kawkę tylko już nie dzisiaj ale jutro jak najbardziejSmile
Odpowiedz
To i ja wprosze sie na kawkeSmile Z takiego kompletu bedzie smakowala wybornie.
Pieknie wyglada. A jak dlugo pieklas?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl