Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
Kochana moja do zrobienia tego kufra wykorzystałam dwie serwetki.Jedną w całości na górę a drugą na dół,tylko że ta jest lekko przerobiona.Coś domalowane coś odjęte.Zdaje się,że w którymś miejscu były tak okropne morskie ptaszyska które zostały zlikwidowane i zastąpione morzem.W trakcie robienia nastąpił pełen luz i domalowywałam co mi przyszło do głowy.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
No to jestem pod tym większym wrażeniem - wygląda, jakbyś to w całości namalowała!
Odpowiedz
No i kolejna fantastyczna praca. Pudelko piekne, robota wykonana perfekcyjnieSmile
Odpowiedz
Bardzo fajna skrzyneczka. Przypuszczam, że to dwie różne serwetki, jeśli tak to kapitalnie ze sobą grają
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Skrzynia rewelacyjnie zrobiona. Mogłabym się zakładać, że namalowałaś a nie zdekupażowałaś. Bardzo mi się podoba.
Odpowiedz
Ja nie mogę -śliczna. Mam tę serwetkę, co jest na bokach, ale Ty chyba wycięłaś żaglówki i latarnię, a resztę domalowałaś? I niektóre żaglówki też, prawda?
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Erato ma rację i ja się z nią zgadzam. Wygląda jak namalowana Wink jest śliczna Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Absolutnie przepiekna! Cudnie domalowalas, ja takich cudow nie potrafie ni krztyny, wiec bardzo podziwiam i bardzo zazdroszcze Smile
Odpowiedz
Jaaaaki śliiiiczny misiowy kufer!
Rzeczywiście wygląda jak malowany Smile
Odpowiedz
piękne pudełko, śliczne, fantastyczne! Rolleyes
robota wręcz perfekcyjna, zazdroszczę Smile))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl