Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
Ale ze mnie gapa! Nie rozpoznałam autora motywu, a przecież jest taki znany..
Ale w tych kolorach jego prac nie widziałam. A zaraz się okaże, że to jego charakterystyczne kolory.
Muszę nadrobić zaległości.
Choć już pisałam nt chustecznika, to jeszcze raz: jestem nim zachwycona.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
hahahaha ziomal z sosnowca jak dobrze wyczytalam piekne te Twoje prace pozdrawiamSmile
Odpowiedz
Witaj z powrotem Smile Chustecznik jest po prostu fantastyczny - brak mi słów Smile Dobrze, że dziewczyny mnie wyręczyły Smile Zachwycam się ogromniaście Smile
Odpowiedz
Ależ kolory i wykonanie-cudoSmile) Bardzo staranna i ciekawa praca
Odpowiedz
Witaj Aniołku Smile
Chustecznik jak dla mnie zbyt jaskrawy, ale wykonanie wspaniałe... Secesyjne malowidła Alfonsa lubię bardzo, bywają kiczowate, ale i tak mam do nich słabość Smile
Odpowiedz
abfd-jak już zdążyłaś się zorientować to praca Muchy.A ja wykorzystałam papier do naklejenia.

dominigue-masz rację rogi po przekątnej są lekko kombinowane,ale dlatego że nie miałam na nie pomysłu a może i trochę z lenistwa.To było wyzwanie ale trochę za trudne....

Szksat,Ataner,Oli-cześć kochane,dziękuję za wpisy.

exaltation,satori-dzięki,że mnie odwiedziłyście.Satori chustecznik ma tak żywe kolory,bo ja "żyje kolorem" to moje motto życiowe.Ciesze się,że przypadł Wam do gustu.

jomajka12-jak zaczynałam pracę z tym wzorem to długo zastanawiałam się nam doborem kolorów.I wtedy pomyślałam-"raz się żyje" a co zaszaleje i zrobię coś na prawdę szalonego.Ja również jak większość osób boje się aż tak ostrych kolorów,ale sprostałam swojemu wymaganiu i jestem z siebie dumna.Poza tym chustecznik miał rozweselać mój salon który jest w tonacjach beżu i brązu,czyli dość smutno...ale nie zmienia się mebli co sezon a dodatki zawsze można.Także tym razem pomarańcz miał być w centrum uwagi.

madkasia1-witaj w moich progach ziomalu!!!chciałam sprostać,że ziomalem to ja może i jestem ale na pewno nie z Sosnowca ale z Nałęczowa skąd serdecznie pozdrawiamTongue

asiek_71-dzięki

Erato-buziaki na powitanie i za wpisik
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
Aniołku, tak jest z wieloma rzeczami, potrzebują odpowiedniej oprawy by ukazać swój urok.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Kolory niesamowite. Daje po oczach w pozytywnym znaczeniu. I choc nie lubie motywow AM to przyznam, ze ten przykuwa wzrok.
Odpowiedz
No Anetuś, widzę, że wzięłaś "reprymendę" do serca i wróciłaś, cieszę się ogromnie Smile
A chustecznik cudo, ja nie mam się absolutnie do czego przyczepić Smile
kolory Twoje, motyw mój = wszystko gra Smile
Śliczny on....
Odpowiedz
Ciekawa kolorystyka, taka wiośniana ,pełna pozytywnej energii.Dla mnie ok. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl