Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
#81
Dziękuję kochane za pochwały:heart: Miło mi czytać,że udało mi się wszystko dopieścić i wykończyć na wysoki połysk.Staram się,staram...:D
Co do Klimta to też za nim nie przepadam,ale prawa rynku są surowe...:-/
Specjalne słowo do Ani_butterfly-nie martw się,praktyka czyni mistrza,chociaż mi i tak daleko do ideału.Ale warto próbować to daje tyle satysfakcji i uskrzydla.:angel:

Udało mi się już skończyć nowy chustecznik z motywem Wenecji.(mam nadzieję,że dobrze będzie widać wzór,nie chciałam Was katować całą gamą zdjęć)I w ramach specjalnej terapii szokowej od tradycyjnych prac zrobiłam kilka zakładek do książek.Tyły zakładek wykończyłam farbkami w kolorach adekwatnych do wzoru,ale tych zdjęć też nie wstawiałam.
                   
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
#82
ładne te prace - wszystkie - jeśli chodzi o chustecznik to najbardziej podoba mi się góra - fajny błękit, ale moim faworytem jest zakladka z makami - tak z ciekawości na drugiej stronie zakładki też jest wzór ?
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#83
Przeglądnęłam cały wątek i jestem zachwycona twoimi pracami. Tytuł wątku jest wręcz idealny. Widać, że żyjesz kolorem! Świetne prace, różnorodne, kolorowe i fantastyczne wykonanie. Brawo Smile
Odpowiedz
#84
fiołeczkowy chustecznik oraz makowa i braktowa zakładka są moje Tongue zabieram i uciekam Tongue
Odpowiedz
#85
Wszystko mi już pokradły... zakładka makowa i świecznik różany-boooooskie. Cała reszta oczywiście też piękna Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#86
I mnie w oko wpadła zakładka bratkowa ale już porwanaSmile
Odpowiedz
Reklama
#87
Dzisiaj zabrałam się za nadrabianie zaległości "nowowątkowych" i wreszcie trafiłam do Ciebie! I zakochałam się w Twoich kolorach!! Ja też chcę umieć tak dobierać kolory do motywów, a motywy do kolorów!!! Smile W ramach rekompensaty (za brak talentu Sad ) zabieram tacę makową (bo kocham maki!), wieszaczki kuchenne i buteleczki-piersóweczki (te nakrętki są bossskie!!)!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#88
Dziękuję wszystkim którzy mnie dawno temu jak nie dawno odwiedzali.Ja się przyznaję bez bicia,że rzadko tu zaglądam,ale brak czasu...Może zimową porą uda mi się nadrobić zaległościTongue
Dzisiaj troszkę nowości...Szafka na klucze,pudełko na wino i chustecznik.Jak zwykle wszystko na raz wrzucam,bo później zapomnę.Exclamation
Przyznam się szczerze,że z szafki jestem bardzo zadowolona.Była robiona na całkowitym tzw.spontanie.Siadłam i po prostu ją zrobiłam.Boki są zrobione farbką w kolorze fioletu i srebra.Środek jest bejcowany.
Reszta prac była dawno temu przemyślana,ale dopiero teraz zrobiona.Lepiej późno niż wcale...
Piszcie co myślicie.
                   
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#89
To ja myślę, że to pudło na wino powinno być moje! Smile Świetny motyw - uwielbiam mapy! I odważne a doskonałe połączenie z kolorem! Super!!! Smile

A za lawendą to ja nie przepadam... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#90
A ja porywam chustecznik, skoro szafka podoba się tobie ,a Zuza ma chrapkę na pudełko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl