Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
#1
Rainbow 
Strasznie lubię jak wszystko jest kolorowe(przynajmniej jeżeli chodzi o moje praceRolleyes).Lubię też połączenia czarnego z bielą,ale rzadko wykorzystuję je w decu.Co innego jeżeli mówimy o stroju,ale to przecie nie ta bajka...Rolleyes
Viki dla Ciebie jest dedykowana herbaciarka z dziewczynka i misiem(wszystkim się podobają,aż się boję Twojej ocenyHuh).
A reszta niech wybiera co chce...Smile
A!                    
Odpowiedz
Reklama
#2
(04-05-2012, 10:08 AM)muszka napisał(a): Witaj, chetnie bym powybierała i poogladała, ale u mnie nic nie widaćBig Grin Może wstaw jakieś zdjęciaSmile
Herbaciarka dla Viki przesliczna, a dla reszty co?
Misia nie chcę, nie mam dziecków w takim wieku. Dawaj następneBig Grin
No to biorę dziewuszkę z koralikami.Tongue Dobrze, ze jestem pierwsza to ja porywamBig Grin. Juz nie oddam.

Witaj.
Komputer trochę nie chciał współpracować a poza tym ja nie bardzo potrafię się nim obsługiwać.To dla mnie trochę czarna magiaAngry.Nie tylko w decu trzeba się ciągle dokształcać,ale i w sprzęcie...ale pomału daję radęRolleyes
Odpowiedz
#3
(04-05-2012, 10:08 AM)muszka napisał(a): Witaj, chetnie bym powybierała i poogladała, ale u mnie nic nie widaćBig Grin Może wstaw jakieś zdjęciaSmile
Herbaciarka dla Viki przesliczna, a dla reszty co?
Misia nie chcę, nie mam dziecków w takim wieku. Dawaj następneBig Grin
No to biorę dziewuszkę z koralikami.Tongue Dobrze, ze jestem pierwsza to ja porywamBig Grin. Juz nie oddam.
No widzisz jak się ustawiłam w kolejce, to nie doczytałam, że dla Viki herbaciarka z dziewuszką. Pierwsza jest kolorowa królewna i myślałam, że ona dla Viki. Wszystkie prace śliczne. Ale jak napisałam, ja chcę dziewuszkę, w koncu byłam pierwszaTongue.

Dla Ciebie może być jeszcze lawenda-jak lubiszExclamation    
Odpowiedz
#4
Super prace. Wszystkie bardzo ladne.
Odpowiedz
#5
ojej ale śliczne prace.Najchętniej wszystkie bym porwałaBig Grin Bardzo fajne są te 3 skrzyneczki na sobie . One są nowe? jak robiłaś te wzory na herbaciarce? one są malowane?
Odpowiedz
#6
Ty mnie tu koleżanko nie przekupuj Wink... bo co mam do powiedzenia to i tak powiem Big Grin
wiec po pierwsze - ta czeska księżniczka Epacinta jest bardzo fajowska - super kolory i na pewno jakiejś polskiej księżniczce też się spodoba...
po drugie - kuferki z ostatniego zdjęcia - wykorzystane motywy, wykończenie (te złote przecierki) i wykonanie - super!...
po trzecie - herbaciarki z misiem i dziewczyneczką - są moje , więc nie mam uwag Tongue... no może poza niedoczyszczeniem zapięć... ale to pikuś i zawsze można poprawić Big Grin
no i po czwarte - skrzynka na wino... i tu już muszę się doczepić... lepiej by wyglądała, gdybyś krótsze boki pobejcowała albo pomalowała w pasującym do tej lawendy kolorze - bez naklejania motywu (wiesz, ten niepasujący wzór...), no i coś tam lekko nie wyszło z naklejaniem na rancie z zapięciem (zapięcie oczyść)...
ale ogólnie skrzynka mi się podoba Smile

Odpowiedz
Reklama
#7
Ile pięknych prac! te skrzynie z kwiatami, ze złotymi wykończeniami...one już są czyjeś czy mogą być moje?Big Grin jak czyjeś to ja chcę coś podobnego bo widzę ze tu tak wszystkich obdarowujeszBig Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#8
dobrze,że zdięcia zostająBig Grin
bardzo ładne wszystkie
Odpowiedz
#9
(04-05-2012, 10:53 AM)wieja84 napisał(a): ojej ale śliczne prace.Najchętniej wszystkie bym porwałaBig Grin Bardzo fajne są te 3 skrzyneczki na sobie . One są nowe? jak robiłaś te wzory na herbaciarce? one są malowane?

3 skrzyneczki z tymi okuciami kupiłam w jakimś sklepie z tanimi pamiątkami.Fajne te ćwieki,nie?Jak napisałam były nowe,ale boki postarzyłam farbkami złotą i miedzianą i wyszły jak stare Big Grin
Na herbaciarce z dziewczynką esy-floresy były malowaneRolleyesRolleyes
Vikuś(jeśli tak mogę)Heart.
Ja wcale nie chcę się wkupić w Twoje łaski.Zauważyłaś to czego inni nie zwykle nie widzą i za to bardzo dziękujęBig Grin.Wspomniałaś o tych kiepskich wykończeniach przy herbaciarkach(chodzi o zapięcia,zamknięcia-jak kto woli) i zmobilizowałaś mnie do jeszcze cięższej pracy.Faktycznie,po obejrzeniu tych zdjęć sama widzę te niedoróbki i dlatego się poprawię.Właśnie jestem w trakcie robienia kolejnej skrzyneczki i mam nadzieję,że ta będzie schludnie wykończonaTongue.Oczywiście niedługo poddam ją waszej ocenie.
Cieszę się,że coś Ci się podobało.Rolleyes
Co do lawendy,to jest lekki nie wypał,masz rację.To była poza tym herbaciarka taka na 3 przgródki,ale na zdjęciu coś kiepsko to wyszło i nie wiadomo o co chodzi...Ale mój brat był zauroczony i wziął dla żony w prezencieHuh
Odpowiedz
#10
(04-05-2012, 11:45 AM)bejb90 napisał(a): Ile pięknych prac! te skrzynie z kwiatami, ze złotymi wykończeniami...one już są czyjeś czy mogą być moje?Big Grin jak czyjeś to ja chcę coś podobnego bo widzę ze tu tak wszystkich obdarowujeszBig Grin

Halo.
Skrzyneczki jeszcze nie maja właściciela,więc mogą należeć do CiebieRolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl