Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
#61
Dziękuję dzisiaj wszystkim razem i każdej z osobna:
CheryyHeart
grarutHeart-tło faktycznie powinno być bardziej wyraziste,bardziej niebieskie,ale to były pierwsze próby na takich "kulowych"świecznikach i wolałam nie kombinować bo tam mało miejsca do poprawiania.A wiesz jak to jest zacząć poprawiać farbka na farbce,czasami nie ma końca...Tongue
MykaHeart
MalolaHeart
AnulkaaHeart.
Ps.nie sądziłam,że te wieszaczki tak podbiją wasze serca...
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
#62
grarut faktycznie chyba źle Cię zrozumiałam.Ale to nie ważne,ja lubiłam ten świecznik ale i tak poszedł już do ludzi...Przy następnej próbie(a pewnie taki jeszcze powstanie,bo lubię ten wzór)tło zdecydowanie będzie delikatniejsze,mała mgiełka niebieska...
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#63
Po dłuższej przerwie witam wszystkich ponownie.Jeszcze raz dziękuje za pochwały i przesyłam gorące całuski dla wszystkich.Nie wiem dlaczego nie ma tutaj takiej fajnej buźki przesyłającej całusyHuh.
Dziś zdjęcia z pracami,które ostatnio udało mi się albo wreszcie dokończyć(buteleczki-wazoniki) albo zrobić nowe.Wszystko według mojego motto-"żyję kolorem",jest kolorowe.Może tym razem niektóre motywy są lekko zgaszone,ale za to jakie piękne.Jest wiosennie,pachnąco różami i do tego śpiewają ptaszki.
               
Co do wieszaczków do szafy to jestem nimi strasznie zauroczona,ponieważ to jest jedna z nielicznych moich prac jaką zrobiłam w 100% dla siebie a nie na zamówienie.Myślę,że to początek większej przygody...Smileszafa sie ucieszy jak będzie przyozdobiona takimi cudamiTongue.
Zapomniałam jeszcze o zdjęciu z szafką na klucze z motywem egipskim.Jestem z niej na prawdę dumna po mimo,że nie jest to bardzo popularny wzór.Następna szafka pomału się kończy i będzie (niestety)w lawendę.
                   
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#64
Śliczności, masz talent dziouszko!!! A przepraszam czemu lawenda "niestety"? piękny , zapachem ,kolorem i nawet delikatniutki, lawenda kwiat jak mało który, cudny. A że nie każdy lubi... cóż są gusta i guściki! Rób, rób bo fajnie ci to wychodzi Aniołeczku, pozdrawiamSmile
Odpowiedz
#65
Kolejna utalentowana osoba na forum, piękne prace, chustecznik bardzo pięknie dokładnie wykonany, sporo tego natworzyłaś Smile
Odpowiedz
#66
Magnolio57-napisałam,że lawenda"niestety" nie dlatego,że nie lubię tego kwiatu,ale dlatego za dużo już go w moim życiu.Sporo rzeczy robię z tym motywem na zamówienie,bo teraz taka moda i trzeba się do niej dostosować.Większości swoich prac nie wstawiam na forum,bo musiałabym poświęcać tyle samo czasu siedzeniu przed komputerem co poświęcam pracy.Tym razem szafka "z egiptem"była zrobiona na przekór rynkowi.Wink
natabus i anya-dziękuję za uznanie mojego jakże jeszcze skromnego dorobku.SmileCo do ilości prac jaka została zamieszczona,to tak jak wspomniałam wyżej...dużo pracy na co dzień przekłada się na brak czasu jeżeli chodzi o przyjemności,czyli chwilka dla siebie na naszym forum.Niestety chyba przez okres wakacji będę wrzucała zdjęcia hurtem.
Po mimo tego mam nadzieję,że i tak każdy znajdzie coś dla siebie.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
#67
Bardzo ładne prace - takie delikatne i przemyślane Wink Naprawdę mi się podobająSmile
Odpowiedz
#68
Aaaaa, toś mnie oświeciła, no to faktycznie w takim przypadku to i ja bym pisała "niestety", bardzo mi się podobają Twoje pracki i z niecierpliwościa będę wyglądać tego hurtu o którym pisałaś, pozdrawiamSmileSmile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#69
magnolio57 dziękuję za karteczkęHeartMiło mi się zrobiło na sercu...Całuję.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#70
Kwadratowy chustecznik i szafka na klucze są piękne. Szafka wygląda tak, jakby wewnątrz znajdowało się światełko, delikatnie podświetlające wzór. Niezły efekt!
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl