Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
#51
Pięknusie Twoje prace,czekam na następneSmile
Odpowiedz
Reklama
#52
Okropne mam braki w oglądaniu. Dopiero teraz wypatrzyłam te cuda.Dziewczyny całą prawdę o nich napisałySmileNic już nie trzeba dodawać
Odpowiedz
#53
Kochane Wy moje babeczki po raz kolejny dziękuję za słowa uznania,które sprawiają że wierzę iż to co robię ma sensHeart.Człowiekowi czasami potrzeba takiego wsparcia od innychExclamation
Dzisiaj nowe świeczniki żeby rozświetlić tą ponurą aurę jaka nastała.
               
I wieszaczki do kuchni na ściereczki.Totalnie eksperymentalny pomysł...
           
Nie zmieściłam się ze zdjęciami w jednej wypowiedzi,ale chyba da się to jakoś ogarnąć okiem nawet na raty...Tongue


Załączone pliki Miniatury
   
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#54
Śliczne i radosne. Zabieram wszystkie.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#55
Sliczne. Wieszaczki pierwsza klasa. A ze swiecznikow naj naj to dla mnie lawendowySmile
Odpowiedz
#56
Noooo, już je ogladałam Smile
te eksperymentalne (deseczki do krojenia??...) są świetne a i pomysł wart odgapienia!
Świeczniki - najlepszy ten lawendowy - śliczne podmalowanki, fajne przejście koloru środka do koloru wierzchniego (co tak dobrze już nie wyszło na różano-językowym...Wink ), jabłoniowy też fajny...
najmniej mi się podoba ostatni, różany... mam wrażenie, że to za sprawą motywu - zbyt wielkie elementy wzoru przytłaczają formę...

Ach... i jeszcze jedno... zabrałam sobie lawendowy... to tak, gwoli ścisłości, gdybyś szukała WinkWink
Odpowiedz
Reklama
#57
Cieszę się,że podobają Wam się moje prace.Heart
Co do świeczników to widać ile ludzi tyle gustów,ponieważ mi w lawendę do końca nie przypadł do gustu.Ciekawe,nie.Bardziej uwielbiłam sobie ten w kwiaty jabłoni.Smile. Jeżeli chodzi o ten w duże róże to Vikuś masz rację.Wzór jest za duży w stosunku do wielkości naczynka.To szklaneczka po świeczce,którą metodą prób i błędów chciałam przerobić na świecznik.Niestety dałam klapę,ponieważ zamiast białego podkładu powinnam nakleić bibułkę dla lepszego efektuAngry.A tak wyszło to co wyszło.
Z wieszaczków kuchennych jestem najbardziej zadowolonaBig Grin.Wszystko przy niewielkiej pomocy narzeczonego zrobiłam sama.WinkDeseczka była ucięta,wywiercone otworki na kołeczki,wklejone kołeczki i położony wzór...Nie żadna chińszczyzna tylko polszczyzna.Exclamation
Wolno zgapiać jak ktoś chce.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#58
wieszaczki są boskie!! ten czerwonawy do mojej kuchni by pasował i to bardzoSmile
Odpowiedz
#59
A tutaj jak pięknie, soczyste kolory, radosne... Od razu lepszy nastrój się ma patrząc na takie cacka Smile
Odpowiedz
#60
Piękne prace ale w wieszakach wprost się zakochałamSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl