Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
#41
Droga Kolorowo Anielska Anetko!!

Będę chwaliła! Tylko i wyłącznie, bo jest za co Smile

Taca - świetnie dobrane kolory, dobra kompozycja, no i... czyżbym widziała podmalowania?? Smile
Brawo!

Pudło - połączyłaś dwie serwetki, prawda? Wyszło cud-miód-fiołek Wink...
podobają mi się przetarcia, podoba kolorystyka, podoba mi się historia, którą to pudło opowiada, podoba mi się wszystko Smile
Jeszcze raz brawo!!

Chustecznik - bardzo ciekawy i mało spotykany motyw, staranne wykonanie, i - co bardzo ważne - może służyć też facetowi Big Grin
Też mi się podoba!

Żyj, Kochana, tym swoim kolorem, żyj, bo widać, że Ci służy Wink
Pozdrawiam Anetko i czekam na nastepne, równie śliczne prace Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Vika juz wszystko powiedziala. Ja dodam tylko Woooooow....i porwe tace, moze nikt nie zauwazyTongue
Odpowiedz
#43
Fakt,dość starannie się przyłożyłam do tych prac,ale żeby były aż tak dobre,że dwa VIP-y mnie chwalą...Normalnie skaczę dziewczyny pod sufit z radości.Dziękuję bardzo za uznanie.Heart
W tacy jestem zakochana,ale Shanna już ją porwała dla siebieBig Grin więc mi pozostaje zrobić sobie drugą.
Vikuś taca było lekko podmalowana,próbowałam swoich sił.Fajnie,że wyszło.
Fijołeczki już poszły w obce ręce.Kończone były w nocy(środek robiony był lawendową farbką)a na drugi dzień się sprzedały na majówce w Kazimierzu.
Boki nie były przecierane tylko wszystko wykańczałam farbkami.
Chustecznik jest moim wypieszczonym "dziełem".Trzy serwetki zmyślnie połączone i wyszło coś takiego.Jestem z niego naprawdę dumna.Co ciekawe podoba się kobietkom a nie facetom...Confused
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#44
(05-08-2012, 04:25 PM)aniolek2206 napisał(a): Boki nie były przecierane tylko wszystko wykańczałam farbkami.

ależ były, były...
"przetarcie" to nie tylko ścieranie wierzchniej farby papierem ściernym, to także malowanie tej wierzchniej innym kolorem, w ten sposób, aby wygladało na "przetarcie" właśnie Wink i Ty dokładnie tak zrobilaś Smile

A poza tym, to jak mamy Cię nie chwalić skoro uczciwie sobie zasłużyłaś??!! Big Grin

Odpowiedz
#45
Kurcze Vika jak widać jeszcze muszę się podszkolić z teorii decu,bo tego nie wiedziałam.Jestem samoukiem i robię wszystko na wyczucie,żeby mi się podobało.I się udało...Big Grin huuuuuuuraExclamation
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#46
No no ładniusie te Twoje prace. Jak dla mnie ,,fiołkowa" wymiataExclamation
Odpowiedz
Reklama
#47
Sie pod vika podpisuję( post z poprzedniej strony) co tam bede klikać.Vika robotę odwaliłaSmile dzięksSmile
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#48
Właśnie jestem w trakcie jedzenia obiadu i w między czasie patrzę co mi naskrobałyście na mojej stronce.I nie mogę nadal w to uwierzyć,tyle pochwałExclamation.
Zarumieniłam sięBlushale nie od gorącej zupki tylko od waszych opinii.
Heartdla wszystkich koleżanek.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#49
wow, fiołkowe pudełko cudowneSmile
Odpowiedz
#50
Żyj kolorowo, twórz kolorowo, ciesz kolorami nas i tych dla których te prace robisz.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl