Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
(06-28-2013, 05:33 PM)vika napisał(a): Obie mają to coś, ale pawiowa bardziej Wink

O to to!!!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Nie sądziłam,że tak dobrze przyjmiecie mojego pawia.Jakież jest moje zaskoczenia.Dziękuję serdecznieHeart
abdf-sama nie wiedziałam co począć z tym wzorem,ale po głębszym namyśle doszłam do wniosku,że połączenie ze sobą dwóch serwetek może dać fajny efekt.Ostatnio jestem na etapie eksperymentowania.Za każdym razem jak tworzę coś tak "mocnego",bo tu kolory są dość odważne(ale to wynika z wzoru na serwetce a poza tym to przecież obraz p.Wachtmeister) to boję się reakcji znajomych i moich klientów.Ale znajduję fanów takiej twórczości i to mnie cieszy.Tzn.że świat kocha koloryBig Grin
Muszę jeszcze dodać,że szkatułka została przed lakierowaniem uprzednio podmalowana żeby wzmocnić jej barwy.Nie dziwię się,więc że większość wybrała stonowanego pawia.Wink

Lady Slonko-za kotami to ja z kolei nie przepadam,ale czasami fajnie poeksperymentować.A pawia wyśniłam...

Viki-dzięki za to "coś"

grarut-nie mogło być inaczej jak kolorowo.Big Grin Choć ostatnio czasami szaro mi w życiu to w twórczości zawsze przeważają mocne barwy

Czarrrna-dzięki za odwiedziny.Po woli wszystkiego można się nauczyć.A co do wyobraźni to puść wodze fantazji przy tworzeniu,na pewno stworzysz coś wspaniałego.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Obydwie fantastyczne Big Grin to pawie oko na boku to jest z czego? Nie mów, ze to domalowałaś, bo się załamię... A ten paw jest bardzo efektowny, już był na tylu pracach i zawsze inaczej wygląda.
Z tymi kotkami to chyba robiłaś już świecznik?... Bardzo mi się podobają, właśnie to jak napisała abfd, jak obraz naciągnięty na pudełko.
Przepiękne!
Odpowiedz
Dzięki Erato!
Tak masz rację z kotami powstał kiedyś świecznik.Wtedy jeszcze bałam się zrobić coś większego.A i tak muszę się przyznać,że długo czekał na swojego właściciela.
To pawie oczko na boku to również serwetka.Aż tak dobrą malarką to nie jestem.Kiedyś ją zakupiłam tak z głupia frant na lepsze czasy i się doczekała.

A w ogóle to będę miała dla was niespodziance.Robię teraz kolejną szkatułkę z pawiem.Niby podobna a zupełnie inną,zobaczymy która bardziej się spodoba.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Paw jest cudny, zwlaszcza bok, takie oko robi wrazenie, samo, a jak silnie przemawia. Na kotkowym zazdroszcze odwagi domalowywan, zawsze Ci to swietnie wychodzi, tu nie inaczej sie stalo. W sumie kolor przewaza, jako koncepcja, wiec kot nie jest z tych slodko-kalendarzowych, a wpisuje sie raczej w pomysl na grafike, abstrakcje. Swietne.
Odpowiedz
W pierwszej bardzo podoba mi sie bok pudelka.
Ta z kotami kolorowa, ciekawa. Nie lubie kotow, ale cos fajnego jest w tym pudelku.
Odpowiedz
Reklama
Dominique,shanna-widzę,że puszczone do was pawie oczko działaWink.Dzięki za komentarz.

Muszka-to oko pawia będzie chyba moim nowym znakiem rozpoznawczym.A tak długo nosiłam się z zamiarem robienia tej szkatułki.Widzę,że było warto...

Natabus-dziękuję kochana za pozytywny wpisik.

Dziś będzie chustecznik,który zrobiłam specjalnie z myślą o panach.Big Grin Wzorowałam się trochę na moim starym chusteczniku w Klimta,którego zdjęcie też wam wstawiam dla porównania.Mi osobiście podoba się takie połączenie wzoru z wykończeniem.Nie skromnie dodam,że jestem z siebie dumnaTongue
           


Załączone pliki Miniatury
   
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Lubie klimat wielkich gablot z lat 50-tych, wlasnie serial ogladam Magic city, Miami, koniec lat 50-tych, gdyby tam jeszcze jakas laseczka wystepowala, to bylby komplet... SmileSmile
Odpowiedz
Fajne chusteczniki Rolleyes
Odpowiedz
Fajny, ciepły jak kubańskie słońce Smile i ta bryka cudna!
No i brązy, brązy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl