Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
#11
(04-05-2012, 07:45 PM)malola napisał(a): "kolorowa" musisz prędziutko brać się za następne pracki bo wszystko porozdawałaś Smile

Nic się nie bój.Już się robi nowa szkatułka z motywem magnolii,podkładki pod kubeczki i taca z motywem lawendy...Tongue
Odpowiedz
Reklama
#12
oż cholerka co za cudowności!! przepiękne wszystkie co do jednejSmile
Odpowiedz
#13
(04-05-2012, 09:28 PM)natabus napisał(a): Piękne prace, kolorowe to fakt ale i tak bardzo mi się podobają a najbardziej by mi się podobała pierwsza z tą księżniczką, gdyby jej wieko nie było "pomaziane" farbą, moim zdaniem to wszystko zepsuło. O czyszczeniu okuć już wiesz, to nie będę się powielać. Ale i tak super, super, piękna kolorystyka prac.

Księżniczka była robiona specjalnie dla mojej cioci a ona lubi mieć na bogato,więc wyszło jak wyszło...
Odpowiedz
#14
Czarnobiałe superSmile księżniczka, nawet jak dla mnie totalnej wieśniary lubiącej przepych i kolor, przesadzona z ozdobnikami, a motywy skrzynek z okuciami zupełnie je zdominowały...może przez nadmiar i moc wzoru...a szkoda... do uroczego miśka się nie czepiam...zresztą nie przejmój się za bardzo, bo bredzę na ketonaluSmile
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#15
Jutro czas się zabrać za gotowanie i ostatnie przygotowania do świąt,więc hobby odkładam do szafy...Tongue.
Ale oczywiście chciałam przesłać Wam serdeczne życzenia świąteczne.Dużo uśmiechu i radości podczas rodzinnego wielkanocnego śniadanka.Mokrego dyngusa tylko oby nie z niebaAngry
A do koszyczka parę kolorowych moich pisanek.
               
Odpowiedz
#16
Jakie ladne te jajcaSmile
Odpowiedz
Reklama
#17
Wszystkie śliczne, różnorodne i takie koloroweRolleyes
Odpowiedz
#18
ale kolorowo, i każde inne, śliczneSmile
Odpowiedz
#19
Tak aniołku, tak... żyjesz kolorem! Twój wątek ma bardzo adekwatny tytuł Smile
Tak trzymaj! Shy
Odpowiedz
#20
Święta,święta i po świętach...jak to się czasami mówi.Smile
Ja już nie mogłam się doczekać żeby nie wstawić na mój wątek czegoś nowego.Na szczęście za oknem już budzi się do życia wiosna,więc dziś będzie znowu kolorowo i pachnąco.Big Grin
Dziękuję wszystkim za pochwały.Ciekawe jest to,że żadna nie zauważyła że jajka to już były wystawione ale w "powitalniku".Zresztą nie ma to znaczenia,fajnie że Wam się podobałyRolleyes
Najpierw wiadereczka dla tych,które sadzą kwiatki.
           
A tu ciąg dalszy,bardziej weselszy.Big Grin
Miłego oglądaniaRolleyes
               
Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl