Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46
#51
Całkiem nieźleSmile.Widzę,że koleżanka się rozkręca.Jak widać decu to studnia bez dna jeżeli chodzi o pomysły.W 100% popieram.Rolleyes
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
#52
Jak oglądam te wszystkie pięknie udekorowane rzeczy to przychodzi mi ochota na dekupażowanieSmile Znalazłam plastikowe pojemniczki po mydle w płynie i też spróbuję je przerobić, bo w Twoich pracach wyglądają niesamowicie.
Odpowiedz
#53
biżuteria śliczna i niepowtarzalna, a co łazienkowego pudełka to wyszło świetnie, puszeczka też niczego sobieSmile
Odpowiedz
#54
Do kompletu łazienkowego jeszcze pudełeczko        

A tu zobaczcie jak urządziłam pralkę Big Grin        

A tu komplecik prezentuje się tak    
I znowu się powtórzę, dziękuję Wam kochane za tak miłe słowa, strasznie się cieszę że Wam się podobają te moje "twórcze" wypocinki Smile
Odpowiedz
#55
Wow...pralka wymiata. Komplet prezentuje sie rewelacyjnie. Przyznaje, ze masz super porzadek w lazienceTongue U mnie chlopcy pozostawialiby wszystko na wierzchuTongue
Odpowiedz
#56
ja nie miała bym odwagi na pralce zrobić tym bardziej, że jeszcze funkiel nówka nie śmiganaBig Grin ale Tobie gartuluję odwagi, a pomimo tego że na butlach oliwki to całość w łazience wygląda mega i założe się że jest sporo zazdrośnikówTongue
Odpowiedz
Reklama
#57
No bardzo ładnie. Też wahałabym się w kwestii pralki, bo pudełeczka jak się znudzą, to można zrobić nowe, a pralki na pewno nie zmieniłabym od tak szybciutko. ^^ Ale naprawdę dobrze wykonana robótka!
Chyba położę się i wstanę jeszcze raz. Może tym razem drugą nogą. Sleepy
Odpowiedz
#58
Tak w kwestii wytłumaczenia się to nie moja łazienka tylko teściowej Wink te wszystkie dodatki z oliwkami to dla niej bo tak chciała, a pralka "wiekowa" i wymagała przemalowania i to wszystko to za zgodą właściciela, więc ja cóż tylko działałam. A jak się znudzi to tylko papier ścierny i trochę farby i już będzie nowa.
Moja łazienka też pozostawia wiele do życzenia, jak dzieci podrosną to może i ja w niej zaszaleje Big Grin
Odpowiedz
#59
Chyba muszę poodgapiać co nieco . kasy brak ,a łazienka bardzo goła jeszcze . tylko muszę poszukać motywów w niebieskich ,granatowych kolorach. płytki są białe a ściana powyżej jasno niebieska
Odpowiedz
#60
Więc gratulacje dla teściowej za porządek w szafie łazienkowejSmile A nie pęka farba na tych pojemnikach plasikowych?
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl