Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46
#31
super łazienkowy komplecik na 6 - kę Smile bardzo fajny Smile to prawda kraczki cudne Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
rozrósł się komplecik,i to bardzo ładnie
Odpowiedz
#33
Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki za przemiłe słowa, komplecik się rozrósł i "poszedł" w świat Smile
Wena mnie opuściła Wink ale mam nadzieję że niedługo powróci Smile
Odpowiedz
#34
Na pewno wróci Smile i już się nie mogę doczekać jak pokażesz następne swoje prace Smile
Odpowiedz
#35
Sylwiuś całkiem śliczne te Twoje początki Big Grino co ciekawe od razu takie kolorowe.Ja jestem kwiatowa i kolorowa,więc zwracam na to uwagę.
Nie sądziłam,że można zrobić coś tak fajnego na noże.SmileChyba zostaniesz moją inspiracją,bo u mnie straszy coś takiego w kuchni i widzę teraz możliwość odświeżenia tego "mebla kuchennego".Gratuluję pomysłowości Rolleyes.
Komplecik w różowe kwiatuchy bardzo fajny.Na chusteczniku boki może trochę takie łysawe,ja położyłabym tak jak na górze krak,ale to tylko szczegóły.Następnym razem będzie perfekcyjnie.A co do perfekcji to mam wrażenie,że jeszcze momentami na pracach brakuje lakieru ale to może tylko moje czepianie sięDodgy
Aneta
Odpowiedz
#36
ojeeeeej, komplet super! wielki i bardzo fajnie pomyślany, już ta pierwsza butla po płynie mnie oczarowała a cały zestawik to już w ogóle superBig Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
#37
Stojak na noże robiłam chyba jako pierwszy. Tak mnie jakoś naszło kiedyś, nie mając w domu praktycznie nic do decoupage tylko trochę jakiejś farby. Motyw wycięłam żeby było śmieszniej z torebki na prezent a kleiłam go na białko jajka (rewelacyjnie się klei), pomalowałam go potem tylko dwa razy bezbarwnym i jest super Smile
Na wszystkich pracach jest lakier, średnio ok 3-4 warstw, ale zdjęcia robię z reguły telefonem więc może dlatego tak widać.
Postaram się poprawić Wink
Strasznie się cieszę że się podoba

Jeszcze nie skończone, nie wiem czy mi się podoba Smile Siedziałam, myślałam i wymyśliłam cosik takiego, co o tym sądzicie?
   
tak wygląda komplecik jak "wychodził" w świat Smile
   
Odpowiedz
#38
i dodałam kraki, i nie wiem czy dobrze
   
   
Odpowiedz
#39
Komplet oliwkowy rewelacja. Takie drugie wspaniałe życie dla zwykłego plastiku. Aż mi się baśń o brzydkim kaczątku przypomniała. Chustecznik moim zdaniem bardzo zyskał po dodaniu spękań na bokach.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#40
Robisz rewelacyjne zestawy (szczególnie łazienkowe) i nawet bym nie pomyślała, że można takie najzwyklejsze plastikowe butelki po płynach w ten sposób wykorzystać. CudaSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl