Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46
Ładniusie te prace, pięknie podkreślają nastrój świąt.
Odpowiedz
Reklama
No,tak lampioniki cudneRolleyesjak posypać brokat coby było tak delikatnie?????Ja jak sypnę to masakra jakaśBlushNo i bombidełkaRolleyesRolleyesRolleyesMój jeden lampionik spłonął w Wigilijną NocHuhJak to Grarut powiedziała.....będzie próba z samym ryżowcemTongueale co z tym brokatemHuhHuhHuh
Odpowiedz
Fajnie wykończone te twoje lampiony.U mnie wygląda jakby ich dół był z mrożonego szkła.Ryżowiec miał fajny gęsty splot , mój ma niestety mało tych "nitek" co nie daje takiego efektu.Bardzo delikatne i gustowne.Piękne po prostu.





Odpowiedz
Witam Was w Nowym Roku

Dziaiaj znalazłam chwilkę i wpadłam na forum na dłużej bo przed jak i w trakcie świąt nie było za bardzo okazji.Co prawda bywałam tu ale przelotem.
Wświęta różnie było z czasem, natomiast w drugi dzień świąt mój kochany synuś zapewnił swojej mamusi (czyli mnie Big Grin ) trochę wrażeń i zajęcie na najbliższe dni. Złamał sobie prawą rękę w łokciu
Teraz chce mi się z teo śmiać ale wtedy nie było wcale do śmiechu. Teraz jest już dobrze a jutro idzie do szkoły Smile

Swojego wątku szukałam aż na trzeciej stronie i myśląc czy go czasem nie usunęli a tu moje zdziwienie że znalazł się na pierwszej Smile i znów tyle pozytywnych komentarzy Heart Heart

DZIĘKI

(01-01-2013, 02:02 PM)lilianna napisał(a): No,tak lampioniki cudneRolleyesjak posypać brokat coby było tak delikatnie?????Ja jak sypnę to masakra jakaśBlushNo i bombidełkaRolleyesMój jeden lampionik spłonął w Wigilijną NocHuhJak to Grarut powiedziała.....będzie próba z samym ryżowcemTongueale co z tym brokatemHuh

Brokat który miałam to taki delikatny pyłek, biały chyba perłowy lekko mieniący się. Klaj nakładałam w miare dużo tzn. żeby nóżka była "biała" od kleju pędzelkiem od śrogka nóżki na zewnątrz, trochę tak jakbym malowała słoneczko Smile potem do zakrętki słoika wsypałam brokati, wstawiłam kieliszek i posypywałam Smile i już. Aha na koniec jak wydawało mi się że jest trochę nie trwały spryskałam lakierem do włosów. A efektkońcowy widziałyście

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za te cudowne komentarze Smile

Wszystkiego dobrego w Nowym 2013 roku !!!
Odpowiedz
I znów trochę czasu minęło Smile Nie mam ostatnio natchnienia do tworzenia i chyba z braku tego natchnienia zrobiłam szkatułkę Smile
Sama nie wiem czy mi się podoba czy też nie, jakoś tak.
               

Aha powiedzcie mi czym kleicię tasiemki. Najpierw kliełam ją magikiem ale wyszły plamy, tak jakby była mokra, potem przykleiłam klejem na gorąco ale widać miejsca klejenia Sad poradźcie coś.
Odpowiedz
Tia... brak natchnienia Wink Wszystko fajnie, zabrałabym gdyby była cała biała i lekko przetarta Smile
A na wieczku jest miejsce, żeby wstawić jakiś obrazek?
Dziewczyny od scrapek często przyklejają takie tasiemki na taśmę dwustronną.
Odpowiedz
Reklama
Bardzo fajne te rozyczki i w ogole bardzo ciekawa szkatulka. Dla mnie troche za jasna gora w stosunku do dolu.

(01-10-2013, 05:25 PM)Dyzia napisał(a): A na wieczku jest miejsce, żeby wstawić jakiś obrazek?

Wg mnie to lusterko. Zreszta na jednym zdjeciu cos sie w nim odbija.
Odpowiedz
nie pasuje mi kolor ten drewniany, ja bym widziała ją bialą właśnie z przetarciami, jakby stare
Odpowiedz
Bialy jest good, tylko bym bardziej przetarla, ale to juz wtedy bez tasiemki. Ciekawy ksztalt, nielatwo sie takie robi.
Odpowiedz
Szybka to jest, ale raczej nie lusterko?
Rzeczywiście pudełko ma wiele zakamarków i pewnie nie dąło się rozmontować?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl