Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46
#11
komlpecik


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
#12
Myślę, że jeszcze sporo nauki przed TobąSmile ale dobrze trafiłaś, bo zlatują sie tu taj same czarujące ekspertkiSmile
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#13
Na pewno jeszcze baaardzo dużo przede mną i sporo rzeczy których muszę się nauczyć ale jedno wiem, strasznie się cieszę że znalazłam to forum a jeszcze bardziej z tego że Wam się moje wypocinki podobają Smile

miłego popołudnia Smile
Odpowiedz
#14
dziękuję za przepis na jajoSmile komplecik piękny, a to podkładka to taka zwykła czy z jakiegoś konkretnego tworzywa?
Odpowiedz
#15
Bardzo fajny komplecikSmile Tylko na wszystkim jest biała obwódka chyba troszkę źle wycięłaś motyw.
Odpowiedz
#16
podkładki to taka zwykła "plecionka", co do obwódek to masz rację widać je na zdjęciu, ale jak patrze na tą deseczkę to jest prawie niewidoczna, na zdjęciu gorzej Sad
cóż znaczy tylko tyle że praca czyni mistrza a mnie daleko jeszcze Smile
Zrobiłam jeszcze coś takiego ale nie bardzo mi wyszło Sad
Podkładki to płyty CD, na jednych widać "kółeczko" na innych nie, a słoiczek to klapa, przy lakierowaniu farba zaczęła schodzić Sad

https://picasaweb.google.com/lh/photo/69...directlink
Odpowiedz
Reklama
#17
Fajny komplet.
Ale mam pytanie - czy ta podkladka - plecionka jest miekka czy szytwna? Tak sobie pomyslalam, czy podczas uzytkowania farba nie bedzie pekac i odpadac.
Odpowiedz
#18
fajny pomysł z podkładkami z płytSmile a właśnie co do tej plecionki to czy podczas lakierowani i malowania nic się z nią nie stało??
Odpowiedz
#19
"plecionka" trzyma się w najlepsze, jak będzie po dalszym użytkowaniu nie wiem, jak narazie jest ok Smile
Odpowiedz
#20
moje ostatnie dzieło Smile
jeszcze nie dokończone ale efekt już mi się podoba Smile w rogu na dole trochę serwetka się podarła, a co Wy o tym myślicie?
Co do podkładek to funkcjonują już ponad tydzień i jak na razie jest ok, to było jedno z pierwszych moich dzieł, więc wydaje mi się że jak na kogoś kto nie miał wcześniej nic wspólnego z decoupage to jest ok.
aha i tak trochę nie w tym dziale ale zapytam, jaki pędzelek proponujecie do kleju, czy to jakiś specjalny czy nie koniecznie?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl