Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
`dekóparzontka czydziechy
#61
tak, puszki Francja elegancja, wyszły świetnie! Smile co do sznurka również inspirowałam się inspirello i prace ze sznurkiem poczyniałam, ale z bawełnianym i sprawdzał się świetnie - plastyczny, miękki, chłonny, ładnie dawał się zabezpieczać lakierem Smile szkoda tylko, że to "tełko" widać z lawendy tzn. może gdyby był mniejszy zapas zrobiony to nie rzucałoby się w oczy Smile za to owych tełek na pudełku nie maBig Grin i prezentuje się zacnie Smile o słoiczku na pędzle nic nie powiem, bo mnie kolor boli Big Grin ale grunt, że jest i pędzle się nie przewracają... muszę coś ze swoimi zrobić...
Odpowiedz
Reklama
#62
martag90 ja moga Cię boleć tak zacne kolory? Big GrinBig GrinBig Grin Słoiki po sosach do spagetti sa wysokie i nadaja sie idealnie na długie pędzle.. Tak wiem, że tełka spod lawendy wystaja , robiłam to tak na szybko , by sprawdzic ten sznurek, ze w nosie miałam tełkaWink i to był mój błąd Sad
Zuza puszki z dedykacja dla CiebieWink Tak, Zuzy bardzo lubia puszki Smile
Odpowiedz
#63
Przygarnęłabym puszki na pędzle Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#64
Podoba mi się ten naklejony sznurek. Ciekawie wygląda i tak zupełnie inaczej Wink
Puszki bardzo ładne i mogę je przygarnąć Smile
Odpowiedz
#65
Oj bolomm Tongue może mam takie ustawienia fabryczne że mnie taki agresywny róż boli (ale kiedyś tak miałam z każdym odcieniem różu i to się powoli zmienia, więc kto wie... może jeszcze dostanę kiedyś różowego wścieku Big Grin) a choć w gotowych sosach nie gustuję to może się skuszę bo te pędzle z lidla wszystko przewracają....
Odpowiedz
#66
martag90 ja kocham fiolet,od fioletu do rózu droga niedaleka, więc może dlatego mnie do tego czasami przeciąga Big Grin Skuś się skuś, dla mnie te sosy, to też żadna delicja ale słoiczki zacne są przeokropnie Smile
Chyba stanę się producentka puszek skoro tak się podobają a i robota przy nich mikra Smile
Odpowiedz
Reklama
#67
Skrzynka śliczna, a i puszki owszem, owszem Smile Ze słoikiem mam ten sam problem, co Marta Big Grin Sznurkowy fajny, tylko mi rzadko lawenda leży, więc też się nie wypowiadam.
Lidlowe pędzle dobrze stoją też w puszce po lakierze, takiej litrowej Wink
Odpowiedz
#68
Puszki są bardzo fajne do obróbki metodą decu. Świetne prace.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#69
No tak, puchy wymiatają Big Grin
Moim zdaniem ten sznurek nie bardo nadaje się do oplatania, jednak chyba najlepszy jest naturalny, tym bardziej, że łatwiej w niego wtopić serwetkę. Ale i tak super! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl