Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje pierwsze prace
#81
O Matulu!!!!Muszę zdobyć wszystko w szczególności ryż bo mi się skończył no i mam nadzieję,że dostanę biały(ostatnio był i nie wzięłamConfused)Będziesz musiała mnie prowadzić krok po kroku bo to strasznie trudne mi się wydaje.Oczami wyobrażni widzę cudo,ale czy dam radę..Undecided
Odpowiedz
Reklama
#82
Wizja Viki mi się podoba - może poza koronką... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#83
Dasz radę Brydziu, a w razie czego Vika służy pomocą. Zadziwia mnie, że Ona potrafi przewidzieć skutki łączenia jednego z drugim...Cenne są takie sugestie, uwagi...
Damy świetne Smile Myślę, że 2 obok siebie to byłaby niezła rywalizacja i ciasno by im razem było Wink

Twoje prace Brydziu są bardzo romantyczne i pełne uroku.
Odpowiedz
#84
Moja różana skrzyneczka .Wyszła jak wyszła.Miało być troszkę inaczej tak bardziej na staro,ale nie wyszło.Na zdjęciu wcale nie widać złotego cieniowania ,nie wiem dla czego.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#85
jak dla mnie jest przepiękna!Bardzo ładny wzór, to serwetka czy papier? Z mojej strony-to zamknięcie widziałabym może jakoś pozłacane czy czymś przyciemnione
Odpowiedz
#86
Fajnie wyszła ta skrzyneczka, bardzo staranne wykonanie. Użycie kraka mocniej by ją postarzyło.
Odpowiedz
Reklama
#87
Skrzyneczka bardzo przyjemna, przyciemnij zamek i będzie dobrze.
Odpowiedz
#88
Bardzo eleganckaSmile
Odpowiedz
#89
Bardzo fajna skrzyneczka co do zamknięcia proponuję trochę oksydy i będzie super Smile
Odpowiedz
#90
Fajna skrzyneczka!

A złoto bardzo trudno uchwycić na fotce - albo go nie widać, albo tworzy "brudne" plamy... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl