Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje pierwsze prace
#71
No dama cudna tez tak myślęWinkNo to musi postać i poczekać na kupno pasty,a pastą prosto na farbę?
Coś mi uśmieszek nie wyszedłWink
Odpowiedz
Reklama
#72
Daj na pierwszą warstwę lakieru, lepiej się rozprowadziSmile
Odpowiedz
#73
skąd masz taką piękną dame? Ja bym przyciemniła boki Smile róża mi tu zdecydowanie ni pasuje!
Odpowiedz
#74
Piękna dama! Butelkę powinnaś zrobić lekko brudną, chyba byłaby bardziej stylowa...
Odpowiedz
#75
Jak to dobrze, że wytargałaś tę butlę ze śmieci!! Teraz będzie piękna - jak zrobisz to, co Vika podpowiada! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#76
A mnie spodobały się bombeczki i butelczyna. Taak, zrób za radą Viki i będzie super
Odpowiedz
Reklama
#77
Kurcze jak chciałam ostatnio zrobić butelkę, coś mi nie wyszło...stapowałam ją farbą akrylową i jak wyschła chciałam nakleić serwetkę......a farba zeszła!!
Co poradzicie ? Sad
Odpowiedz
#78
Najpierw trzeba pomalować primerem, właśnie żeby ta farba nie zeszłaSmile
Odpowiedz
#79
Chciałam się poradzić bo nie mam pomysłu ,a ma to być prezent dla przyjaciółki.Czy pomalować na taki kolor czy ciemniej.Czy tylko boki czy całość.Dać jedną damę czy obie.Obok jakiś kwiatek w brązach czy nie.Proszę poradżcie.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#80
Ja to bym zrobiła tak...
wybrałabym kolor z motywu (np. z pierwszej damy ten jasny brąz) i pomalowałabym bejcą w tym kolorze całe pudełko, potem wybrałabym damę - nie wiem, którą, bo obie cudowne, wszystko jedno... może jednak tę pierwszą i nakleiła na wieko ( drugą dałabym do środka) a przestrzeń wokół niej wykleiłabym białym ryżem (ten ryż przytłumi bejcę, ale nie zniweluje... będzie przebijała), w rezultacie wieko będzie jaśniejsze od boków, ale w tej samej co one tonacji... Potem wieko (na zewnątrz i wewnątrz) wylakierowałabym na błysk z werniksem szklącym jako ostatnią warstwą a boki pokryłabym satyną... I wyzłociłabym krawędzie pastą postarzającą...I dałabym koronkę dookoła... Ale to tylko taka moja wizja... na gorąco...SmileSmileSmile

Piękny motywSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl