Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Olimpia jest tańsza i też tam można cuda dostać Smile
Odpowiedz
Reklama
Nooooo koło drogie jak choewcia.... Widziałam na FB coraz częściej organizowane różne wyprzedaże garażowe i można tam trafić na cuda Smile
Odpowiedz
Pooglądałam i pomacałam Renatkowe butelki i dopadło mnie szklane (patynowane) szaleństwo Wink Kudy mnie do Mistrzyni, ale pierwsze dwa słoiki po kawie są i nawet w miarę zadowolona jestem.
Ostrzegam, że będą następne, na razie nie zapowiada się, żeby mi się szkło znudziło Tongue

       
           
Odpowiedz
Super słoiki. Szczególnie ten drugi mi się bardzo podoba Wink
Odpowiedz
Cavi - ślicznie je zrobiłaś Smile
Odpowiedz
Cavi :-O Pięknie spatynowałaś. Ale ten pierwszy to też patyną brzegi ma przyciemnone, czy farbą taki efekt uzyskałaś ?
Odpowiedz
Reklama
Tylko mogę powtórzyć słowa moich poprzedniczek - śliczne Smile
Odpowiedz
Grażynko, dzięki Smile Weź na warsztat słoiki, wdzięczny materiał, dla mnie ze względu na te rozmaite kształty Smile
Haniu, ja też bardziej lubię ten drugi Wink
Renatko, fajna Smile A co do mistrzyni, to będę przy trzepaniu skóry piszczeć cienko: "litości, Mistrzyni" Wink Struktura się fajnie zrobiła, mokrym palcem Tongue
Aniu, dziękuję Smile
Justynko, Talens sam patynuje, niekiedy nie jestem pewna, czy mu nie przeszkadzam Smile Na wieczku też jest patyna.
Bebuś, dziękuję ślicznie Smile
Odpowiedz
Karola aleś odpicowała słoiki . Cudne są . Takie dopieszczone w każdym calu . BRAWO Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ojjj i co ja mogę dodać jak wszystko już powiedziane i napisane. Bardzo fajne słoje a ja to bym ten drug przygarnęła :0 )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl