Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwsze kroki
#51
dobrze robisz
Odpowiedz
Reklama
#52
właśnie zniszczyłam swoją pierwszą pracęSad musiałam, nie mogłam na nią patrzećSad ozdabiałam płytki w łazience... wyszło koszmarnie więc nawet nie mam śmiałości wstawić fotek ale nic zabieram się za to od nowaSmile
Odpowiedz
#53
Niedawno mama robiła przegląd swoich pamiątek z PRL i znalazła wieszak na klucze, kiedyś służył moim rodzicom teraz będzie służył mnie w nowym mieszkankuTongue oczywiście kolejna puszka (zakochałam się w nich) i butelkaTongue no i moje pierwsze podkładki pod kubkiSmile troszkę mi się farba rozmazała od kleju, ten efekt był zupełnie nie zamierzony a całkiem pasujeSmile


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#54
Super Ci ten kraczek wychodzi Smile A prace są bardzo ładne Smile
Odpowiedz
#55
Prace są bardzo ładne, ale jednak naj są podkładki, bardzo mi się podobają ShySmile
Puszka też fajna, i klucz na klucze - oryginalny i zupełnie teraz niespotykany, i butelka - tylko tutaj brakuje mi lakieru... Smile
Odpowiedz
#56
no właśnie co do lakieru... ostatnio jakoś fochy na mnie stroiSad więc wolę go mniej nałożyć, na butelce jest - albo 6 warstw. Jak go daję więcej to w okół motywu białe tło wychodzi i jakoś nie bardzo mi się to podoba właśnie tak stało się na malinowej butelce... czy to od kleju się tak robi?Huh a klucz faktycznie inny niż wszystkie teraz ale mam kolejny do zrobieniaBig Grin babcia ma taki sam i jak zobaczyła ten odnowiony to też taki chceBig Grin
Odpowiedz
Reklama
#57
lakieru niby mało? Wg mnie sie fajnie błyszczy Big Grin
a klucz na klucze prześwietny!
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#58
Bardzo ładny motyw na puszce. Reszta prac też fajnaSmile
Odpowiedz
#59
Piękne prace a najbardziej wpadły mi w oko podkładki i stojaczek na klucze superaśny jestSmileSmile
Odpowiedz
#60
Moje kolejne 'dzieła'Tongue ciotka prosiła o delikatny zestaw w kolorach brązów więc mam nadzieję że będzie zadowolonaSmile i mój pierwszy woreczekSmile


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl