Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Bardzo śliczna bombka, fajna ta pasta gruba do takich efektów Smile
Odpowiedz
Reklama
Fajny prezencik . Taki słodki dla dzieciaczka . Moja znajoma sama robi pastę śniegową. Miesza kaszę manną z białą farbą i klejem . Wiecie jaki fajny efekt. Muszę wypróbować , ale pewnie dopiero za rok Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Bardzo ładna Wink Wesoła, świąteczna i rzeczywiście, osobista czy też personalna Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Urocza, słodka bombeczka. Personalizacja super Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Urocza po prostu ;o)))
Odpowiedz
Dzięki dziewuszki, myślę że dla 3 latki taka słodka bombeczka jest w sam raz Smile zresztą, ja osobiście też bardzo lubię ten motyw Wink natabusku, wiem że widać te zakładki, zwłaszcza na misiu, no ale motyw misia był spory i nie umiałam sobie inaczej z tym poradzić.
Odpowiedz
Reklama
Może trzeba było trochę podmalować Smile. Pewnie też wyszłyby mi takie zakładki więc się nie martw Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Podmalowanie to dobra myśl, ale miałam na zrobienie tej bombeczki niecałe 3 dni, plus w międzyczasie "spóchł" mi mąż i miałam różne przeboje, a bombeczka musiała być gotowa na 3 grudnia -.-'
Odpowiedz
Słodka bombeczka Smile Podobuje się bardzo Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Dziękuję Tinu Smile okazuje się, że mała jak mała, ale za to mama była wniebowzięta jak zobaczyła bombeczkę Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl