Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Pięknie domalowane tło, a całość cudowna Smile
Odpowiedz
Reklama
No i cóż mogę napisać? Pięknie! Nie jest przekombinowana i to właśnie urzeka. Bardzo mi się podobuje kolor bejcy Wink
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Ojej, dziewczyny, wasze komentarze naprawdę mnie zawstydzają Smile przecież to tylko serwetka na wieku i bejca na bokach, ale bardzo wam dziękuję za docenienie mojego domalowanego tła Smile jeśli chodzi o całokształt, to za wiele do gadania nie miałam, herbaciarka miała być taka jak tamta tylko większa, więc pola do popisu nie było Wink baaaardzo wam dziękuję, cieszą mnie wasze opinie bardzo Smile :*
a kolor bejcy to ciemny orzech Smile
Odpowiedz
Pięknie domalowane tło. Wprost przecudnie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Senkju Haniu Blush
Odpowiedz
Nadrabiania zaległości ciąg dalszy Smile oto anioł, którego zrobiłam na urodziny szwagierce. Zobaczyła aniołka którego zrobiłam rok temu teściowej pod choinkę, i powiedziała że też takiego chce, ale fioletowego (do fioletowego pokoju Wink). No to dostała Smile Światło było kiepskie, więc tylko dwie fotki. Decou to tu niestety nie ma, tak jakoś wyszło Smile

       
Odpowiedz
Reklama
Śliczny Wink)) Mam takie "surowce" ale jakoś nie umiem się za nie zabrać Wink) Podgapię pewnie Twoje Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haniu odgapiaj ile chcesz Wink Smile
Odpowiedz
Śliczny z subtelnymi dodatkami, no i ta delikatna buzia Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Cudny Anioł !!! Ja żadnego jeszcze nie uczyniłam Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl