Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z mojego kącika....
KLiknij na liczbę
Odpowiedz
Reklama
U mnie działa od samego początku.
drewienka poklejone przez kolezankę Martyny. Wybór motywu też dziewczyn . Moja praca to przyklejanie
       
       
   
Odpowiedz
Kasik !!!

Patyczoszki świetne , ja też zrobiłam ale nie pokażę, ginę przy Twoich!!! Sad u Ciebie równiutkie, ładniutkie, wszystkie super, ma moje pokręcone jakby "romantyzm" miały i jakoś nie umiem nad nimi zapanować!!! Sad zazdraszczam i już!!! SadSadSad
Odpowiedz
No faktycznie klejenie się udało . Pokazałam im fotki prac patyczkowych ,dałam patyczki ,klej i wyszłam z domu . Po powrocie baza już była gotowa do klejenia.
Zapomniałam. byłam na dole w tym mieszkaniu coto awaria wody była. Jak pisałam nikt tam nie mieszka. Sąsiad ,a jednocześnie znajomy będzie tam robił porządki( mieszkali tam rodzice) niebawem. I już zapowiedziałam,że cokolwiek ma byc wyrzucone , najpierw mam to zobaczyc. wtępnie.: Duży wazan(wł. waza),drewniana półka ,stołek,2 pudła ze sklejki mam już zaklepane.
Odpowiedz
Martyna tak nie do końca chętna. Kolezanki jej zawsze bardziej zainteresowane i chętne do zrobienia czegoś .Ona widzi to na codzień, więc bez ekscytacji to robi
Bardzo ciekawa jestem tej skorupy bo ma około 50 cm.wysokosci.
Odpowiedz
Kasia- piekne patyczki. Super dodatki do prezentow mozna z tego zrobicSmile
A zaklepanych dobr zazdroszcze. Koniecznie pokazuj jak tylko dostaniesz.
Odpowiedz
Reklama
Kachna - faktycznie życie Ci farci Smile
tych dóbr szarpanych to nawet zbytnio tachać nie musisz... co to jest jedno piętro... Tongue
Odpowiedz
Oj nie zawsze .Dzisiaj zerwałam się wczesnym rankiem,popędziłam na starocie i nic , kompletnie nic ciekawego nie było.
Odpowiedz
Kachna - gratuluję VIP-a !!! SmileSmileSmile
Odpowiedz
I ja, i ja, gratuluję!!!SmileSmileSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl