Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z mojego kącika....
ja ci skubne ,ja ci se polakieruje. Big GrinA sama zrób lawendy magnoliowe i tym gościom swoim proponujTongue.
Jomajka czyli chodziło o tą skrzyneczkę z kwiatami na wieku.
Ona tylko biała z przecierkami mi się widzi . Nie wiem tyko jakie tło będzie dla tych przecierek.
Odpowiedz
Reklama
Pamiętacie jak pisałam o prezencie dla katechetki i kościelnej. Szkatułki miały być z motywem religijnym.Jednak po rozmowie z mamami ustaliłyśmy,że jednak nie. i tak powstały pudełeczka z różami,ale w stonowanych kolorach.z boku będzie tylko napis"dziękujemy klasa.....2012r
           
boki to bejca palisander pozłocona pastą
Odpowiedz
Obie są siostrami świeckimi,ale przecież też kobietami. A motywy religijne to one mają na codzień. Takie pudełeczka będa odmianą.
Odpowiedz
Bardzo gustowny prezent,świetny pomysł Smile
Odpowiedz
Wow. Piekne pudeleczka. O wiele lepsze z rozami niz z motywem religijnym. Cudne.....
Odpowiedz
Ładne, oryginalne, gustowne...
Brawo, brawo, brawo! SmileSmileSmile
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczyny za te piękne opinie. Po tym jak wy przyjełyscie pudełeczka wiem ,że obdarowanym tez się spodobają. Zaniosłam je do grawera ,jutro pokazę już z napisami.
Grarucie miły motyw i ornamenty to gotowiec z ryżowca akurat na takie pudełeczko. Ja do tej pracy zbyt wiele od siebie nie dodałamBig Grin
Odpowiedz
Ja też chcę takie i mieć i umieć.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Bardzo piękne i oryginalne, wiem bo miałam tę przyjemność nie tylko oglądać ale osobiście miałam jedną, tę z magnolią we własnych rękach. Brawko utalentowana dziewczyno, tak trzymaj! SmileSmileSmile
Odpowiedz
już z napisem                
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl