Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z mojego kącika....
                Obiecane następne pudełka
            Weneckich zrobiłam juz 7.
        Poprawione magnolie
        Teraz lepsze zdięcia [może] dla Bejb
    Wszystkie razem Właściwie to nie,bo jedno już wybyło z domu rankiem celem uratowania życia.
"telefon o 9.00
-Kasia nie masz jakiegoś zrobionego pudełka.Potrzebuję na dziś na urodziny. [córka powiedziała jej rano,że o 15 idzie na urodziny do kolezanki i czy skocza do marketu po prezent]
-Mam 3 wolne tylo muszę jeszcze polakierowac kilka razy .
-Zdążysz?
-Zabiorę do pracy ,przyjdź o 14
-Dzięki życie mi uratowałaś."
Odpowiedz
Reklama
Czy Ty w ogole sypiasz? Tongue
Ja juz sama nie wiem, ktore bardziej mi sie podoba. Smile Wszystkie sa takie ladne.
Odpowiedz
Cudne te Twoje pudełeczka. Biedronkowe i to z damą przecudne wprost!
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
W biedronkowym zakochałam się od pierwszego wejrzenia!! Big Grin Może i ten środek trochę to wrażenie psuje, ale co tam - miłość jest ślepa! Big Grin

Ja nie wiem jak Ty możesz tyle tego robić...? Co rusz, to pudełko... Cuda jakieś czy co?!?!?! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Notabus taka krytyka jak najbardziej potrzebna i bardzo za nią dziękuję. Pudełko z damą spróbuję poprawic. Biedronkowego już nie ma,będę robic jeszcze raz .A co do tempa w jakim robię te pudełka to zrobienie 5 nie zajmuje dużo więcej czasu niż zrobienie 2. Nie muszę czekac az np. wyschnie pierwsza warstwa farby,tylko maluję następne .Gdy kończę piąte pierwsze jest juz suche i mogę malowac drugi raz. Gdy naklejam serwetkę na całe wieko to tez smaruję klejem pudełka po kolei ,a potem w tej samej kolejności przyklejam serwetki.
Odpowiedz
Ja po prostu chcę za szybko wszystko zrobic i czasem nie przemyślę wszystkiego do końca . czasu wbrew pozorom nie mam zbyt dużo . Mój dzień wygląda najczęściej tak;
rano do szkoły ,potem do sklep,ok.11 do domu,o 12.30 do szkoły po małą,potem obiad i lekcje .Popołudnia też najczęściej zajęte.Pon.angielski i hip hop,wtorek wolny ,środa ang., a ja kurs na prawo jazdy,czwartek córka plastyka i hip hop a ja w tym samym czasie kurs.Piątek mamy wolny tzn. bez zajęc dodatkowych bo ja zawsze przed 19 jestem w sklepie do 20-20.30 .Córka w tym roku idzie do komunii,więc dochodzi jeszcze kosciół[niedziele, roraty,różaniec]
Odpowiedz
Reklama
Czyli jak wyjdę z etapu początkującej może będzie lepiej.
Odpowiedz
Nie da się .Ja te pudełka,które ostatnio pokazywałam jeszcze kończę.jest na nich 5 warstw lakieru i dopiero teraz będą szlifowane potem kolejne 5 i szlifowanie.
Odpowiedz
Rzeczywiście tego lakierowania nie da się potraktować lekko jesli praca ma byc dobrze wykończona. Jedyną radą na szybkie wykonanie decu jest robić kilka rzeczy jednocześnie a potem lakierowanie i tak mniej więcej co dwa tygodnie powstaje kilka prac Big Grin U mnie się to sprawdza Tongue
Odpowiedz
Mam tak samo. Najwięcej czasu zajmuje przygotowane się do lakierowania. Gdy mam wszystko rozłożone samo lakierowanie zajmuje kilka chwil.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl