Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radosna twórczość brunetki :)
Bardzo urokliwy ten rameczkowy minimalizm.Podoba mi się Smile A bibułkowy patent -rewelacja. Tyle pomysłowych głów, no,nSmileo.
Odpowiedz
Reklama
O, rameczka z tym ślicznym motywem Smile Też mnie urzekł i zrobiłam chustecznik - śliczna ta ramka, zwiewna i dziewczęca Smile
Odpowiedz
Rameczka ładniusia i delikatniusia Smile
Odpowiedz
szksat - to do Twojego chustecznika by ta rameczka pasowała, prawda? Smile

Dziewczyny, dziękuję za miłe słowa Smile
Odpowiedz
Brunetka, do mojego chustecznika ta ramka jak znalazł by była Smile Tyle że mój chustecznik taki prostszy był Smile
Odpowiedz
Czarna dlaczego Ty tak mało decou popełniasz??
Pięknie Ci wychodzi, fajnie komponujesz, nie przeładowujesz, robisz naprawdę dobre decou...
Więc dlaczego??

A Ty tylko to rolowanie i rolowanie... ech...
Odpowiedz
Reklama
Vika, wzięłam sobie Twoje słowa do serca (i to,że spadłam na 3 stronęTongue) i popełniłam świeczniki bożonarodzeniowe.
Pierwszy raz bawiłam się papierem ryżowym, brokatem (takim w kleju, jak w szkole) i pastą śniegową.
Nie wiem, jak Wam się spodobają. Ja tam nawet zadowolona jestem (tym bardziej, że nauczyłam się szlifowania lakieru papierem na mokro. Choć i tam mam cały czas jeszcze problemy w tej materii, znaczy się z lakierem i gładką powierzchnią - może dlatego też tak mało robięHuh )            
1 strona     2 strona    
Odpowiedz
Mnie się też podobają, już sobie wyobrażam jak pięknie wyglądają wieczorem, rozświetlone świeczką Smile

No, tupnęłam leciutko i poskutkowało Wink, tak trzymaj Smile
Odpowiedz
Bardzo efektowne, ale kurcze nie podoba mi się ta pasta śniegowa - tak generalnie, gdzie bym jej nie widziała. Jakoś to tak wyglada jak resztki zaprawy po remoncie...
Te świeczniki bez pasty znacznie bardziej mi się podobają.
Odpowiedz
Jestem na tak aniolki super i ten dwustronny też si- szczególnie strona z szyszka i kwitkiem
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl