Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci-śmieci Zuzy...
A ona jak zwykle... Maruuuudzi.... Koszyczek byłby śliczny na drobiazgi łazienkowe, kojarzy mi się z letnim domkiem na plaży Big Grin
A bluzeczka pięknie wyprofilowana, wcięcie, dekolt, raglan, pełna profeska Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Ale fajowa ta bluzeczka Smile
a co to znaczy "zblokowanie"? kompletnie na tej iglicowo-szydełkowej nomenklaturze się nie znam...
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki! Smile

Zblokowanie czyli nadanie kształtu na mokro Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
O matko, nie dosyc, ze moje druciane wypociny z kiedys tam, byly na maksa amatorskie, to jeszcze o zblokowaniu nie slyszalam... chyle czola przed bluzeczka. a koszyczek jest slodki, szczegolnie te rybki na froncie, jak Aga napisala - domek letniskowy, morze i piasek Smile
Odpowiedz
I ja zachwyce sie bluzeczkaSmile
A koszyczek mi sie podoba. Zreszta w ogole Twoje wyplatanie podziwiam.
Odpowiedz
Pięknie Ci się plecie Smile zaglądałaś już tu : http://annakrucko.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczyny za przychylne przyjęcie mego krzywaczka Smile

Grażka - takie koszyki właśnie sobie zamówiła do łazienki moja szwagierka... Po świętach się za nie zabiorę.

Joanka - na blog Ani zaglądam co jakiś czas...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
gratuluje prac,masz ogromny talent,nie przestawaj tego robić
Odpowiedz
Niewiele ostatnio robię... Własciwie nic, ale trochę się ostatnio ruszyło i może coś powstanie...

Przed świętami zaczęłam koszyk - szwagierka zamówiła sobie do łazienki, to chciałam zobaczyć jak to wyjdzie... Trochę się spieszyłam i krzywo wyszło, ale to próbny miał być... Koszyki już nie powstaną, więc ten próbny pomalowałam w "moje" kolory i postawię go na półce....
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Bardzo fajny, lubię takie koszyki do łazienki czy przedpokoju. On jest szary czy niebieskawy, bo nie widać dokładnie na zdjęciu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl