Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci-śmieci Zuzy...
Koszyki cudne! Jak to dobrze byc taka mama i zona Smile.
Odpowiedz
Reklama
Piekne te Twoje koszyczki.
Odpowiedz
(12-21-2012, 11:34 AM)Zuza napisał(a): Ufff.. Wreszcie skończyłam prezenty dla rodziny - w tym roku każdy dostanie koszyczek Smile


Syn i córcia niskie koszyki z dnem w temacie ich pracy:

A mąż wyższy z "morskim" obrazkiem. Pierwszy raz robiłam splot diamentowy Smile


Koszyki zapakowałam we własnoręcznie zrobione torby z makulatury, ale nie cyknęłam fotek, a teraz już nie chce mi się wyciągać z ukrycia...

Cudne koszyczkiSmile Pierwszy jest naaaaaj!!!
Odpowiedz
Zrobiłam takie koszyczki z gazetek reklamowych... Nie wiem czy mi się podobają...
           
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
zuza tobie podobać się nei musza ha chętnie je przygarnę zabieram
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Zuzu znowu piskasz... środek bardzo mi się podoba, ale zewnętrze bym "przybrudziła"...
Odpowiedz
Reklama
Hmmm... dalej nie wiem... One chyba pasują do nowoczesnych wnętrz - dam je w prezencie szwagierce! Big Grin

Grażka - one wcale nie są takie równe - w tym mixie kolorów nierówności się gubią Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Jak ja to robię...? Biorę rureczki i tak plotę, plotę.... aż będzie dosyć Tongue W necie się naoglądałam i próbuję, próbuję....

Mały koszyczek robiłam na miseczce, a większy na tym mniejszym, żeby jeden w drugi wlazł... Może zrobię jeszcze jeden, największy...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Jak to - "rurki się odklejały"???? Ja ich do niczego nie kleję...
A kształt najlepiej na jakimś wzorniku wychodzi...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Jak robie dno tekturowe, to rurki wklejam między dwie tekturki, wtedy się nie odkleją, nawet jak za mocno nie trzymają... A kleję zazwyczaj na wikol, chociaż czasami dla pewności same rurki smaruję magikiem.
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl