Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
a mnie tam wszystko Zuza tu pasuje :-) nigdzie nie jest powiedziane, że to akurat zawsze dół musi być ciemniejszy od góry, u ciebie jest góra ciemniejsza i też piknie :-)
Odpowiedz
Reklama
I mnie wszystko pasuje. Kolor pokrywki fajnie gra z dolem pudelka. A grzybki sa cudneSmile
Odpowiedz
zuza cos wymyślasz co nie pasuje jak pasuje dobrze jest Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki za podniesienie na duchu! Smile

Nata - coś tam musiałam dookoła zrobić, wymyśliłam brązowe ciapanko... To nie był dobry pomysł, ale nic innego mi do głowy nie przyszło... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuzalencjo - mnie się podoba!
Toż to bosko jesienne jest, nawet jakby w deszcze było, to mnie i tak na tak Smile
Odpowiedz
Dla mnie ta kolorystyka troszkę za ciemna, ale wiesz, że na grzyby to nawet pasuje - taki głęboki brąz, jak ususzone grzyby, albo butwiejąca leśna ściółka Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Hmmm... Podobnego już nie mam, ale mam jeszcze jeden jesienny... Wszystkie je zaczęłam jeszcze przed wyjazdem, ale dopiero teraz kończę... Jak będzie słońce, to machnę fotki...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
(10-30-2010, 10:53 AM)Zuza napisał(a): Niedawno "odkryłam" papier ryżowy Smile i zrobiłam dwa talerze (na każdym przyklejony kwiatek z TeaBag'ów, bo to prezenty):


To teraz najnowsza praca Smile
Od jakiegoś czasu bawię się papierową wikliną... Ostatnio robię kosze na szafę (bo w szafie już nie wszystko się mieści). Po wypleceniu i pomalowaniu dekupażuję...
Jeden już mam, a oto kolejne dwa:

Chryste ale piękne te kosze !!!! Ja nie miałam cierpliwości na wyplatanie, nawet skręcanie rureczek mi nie wychodziło, ale Twoje są cudne !!!!! Brawissimo!!!
Odpowiedz
Omatko! Anka! Odkopałaś moje kosze?!?!!? Big Grin

Ostatnio też jakoś nie mam cierpliwości do kręcenia i plecenia... Sad A brakuje mi jeszcze dwóch takich koszy na szafki... Może w długie zimowe wieczory wreszcie się za nie zabiorę... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Hmmmm... Jakoś w tym roku jesień mnie złapała w swoje sidła... Ciągle robię coś z motywami jesiennymi... Te puszki zaczęłam jeszcze przed wyjazdem, ale już robi się jesienna butelka... hmmm.... dziwne....
   
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl