Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Smile

Leniwa jestem... No, jestem! Czasu mam mnóstwo, ale robić mi się nie chce... Dzisiaj na przykład nic nie zrobiłam, chociaż pojemniki na grzyby czekają... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Ta z haftem piekna. Zreszta obie piekne, ale jednak ta kociewska....lubie ten wzor choc nijak wiem gdzie go przypasowac.
Odpowiedz
kurcze nie było mnie jakis czas i aż nie wierzę zuza czyż bys sie pracowita mróweczką stała?
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
(09-04-2013, 01:30 PM)Zuza napisał(a): haft kociewski po całości...

Zuza, jak Ty to robisz, że tam nie ma ani jednej zmarszczki! ? Pędzlem tylko? Respekt!
Odpowiedz
Renia!!! Ty nie przesadzaj!!! Big Grin

Anucha - tam jest kilka zmarszczek... Tongue Ale rzeczywiście - na puszkę całkiem dobrze się nakleja serwetki, bo te rowki jakoś pomagają w niwelowaniu zmarch...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Heart

Hmmmm... Chyba faktycznie pracowitam jak mróweczka... Tongue Bo znowu coś udłubałam... Tongue Zapatrzyłam się na kobiałki Abaska i zmajstrowałam cóś podobnego... Mało podobnego, bo cieniowań brak, a serwetka po całości leci, ale jednak...
Na tę nietypową kobiałeczkę pasowały mi romantyczne róże... Siostra się zgodziła, ale chciała, żeby było soczyście... No to jest! Powiedziałabym - żarówiaście...Undecided Ale reklamacji nie przyjmuję! Big Grin
           
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
No bardzo, bardzo fajny koszyczek Wink) Soczyste kolory dodają radości. Ja tam takie soczyste barwy lubię Wink))
Jest przy tym troszke roboty a klejenie po całości nie jest wcale łatwe na takich przedmiotach ale Twój koszyczek bomba Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
koszyczek super miły ,ciepły radosny fajnie to wygląda skąd ty taki koszyczek wytrzasnęłaś chodzi mi o kształt ,bo to jak kobiałeczka na truskawki tylko szersza super wygląda
Odpowiedz
Ale dlaczego zarowiscie... ja to nawet w lekkim stonowaniu kobialeczke widze... moze roza, prawie pastelowa, przelamuje soczystosc... tak, czy siak bomba przechowalnik na dary natury Smile
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki! Smile

Prawdę powiedziawszy to mam mieszane uczucia - straszliwie niedoszlifowany ten koszyk... Sad Tongue

A koszyk z Lidla pochodzi - truskawki w nim były... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl