Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Brzmi istotnie magicznie Big Grin I tak też wygląda!
Odpowiedz
Reklama
Z daleka myslalam, ze to stemple. Ale nie...jednak emboss i perlen pen pewnieSmile Slicznie wyszlo. Tlo piekne. Normalnie cudne i juz.
Odpowiedz
super pudełeczko, motylki a najfajniejsze są te kropasy! muszę sobie skombinować ten preparacik Big Grin
Odpowiedz
Wow! podoba mi sięSmile delikatne, skromne i ciekawe Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Dzięki wielkie za pochwały sabatownika, choć większość z tego należy się Gautce i Lajduście Big Grin Ale ja czuwałam nad wszystkim i perełkowe kropki to też mój pomysł i wykonanie Big Grin

A teraz moje pierwsze próby transferowe na Carplana. Woreczek na przybory do szycia i zawieszka na drzwi - oba dla Anki. Zawieszka będzie miała jeszcze drugą stronę, ale to za jakiś czas dopiero... A na zawieszce tylko napis transferowy, kwiaty z serwetki...


Załączone pliki Miniatury
               
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Hm.. lepiej wychodzą na materiale. Może dlatego, że on taki porowaty i nie widać, że coś się nie przetransferowało. Wszystko jest wyraźne.
A prace fajne. Motyw na woreczku mi się podoba. A litery! Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Na materiale rzeczywiście super wychodzi, ale na farbie też, tylko trzeba nie za mocno psikać i potem szybko i zdecydowanie robić... Mnie się psiknęło za mocno i trochę się rozmazało... Bo myśmy psikały na kartkę, a nie tak jak w tutku na wacik...

Natka - to taki preparat do samochodowej elektryki... W Samouczku dałam linka do tutka Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zawieszka jest przecudna, bardzo elegancka, dwa elementy, a tak swietnie skomponowane, to jest trudne wbrew pozorom. Woreczek bardzo sympatyczny, a praktyczny ci on?
Odpowiedz
Czy praktyczny to nie wiem, bo jeszcze Anka nie dostała... Smile
Ale prać można, bo już koleżanki eksperymentowały...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ach jooo..... Jak mawiał Krtek Big Grin Super to wyszło na materiale, tak czyściutko - faktycznie lepiej niż nitro. Na deseczce też ładnie, nitro by się pewnie bardziej rozmazało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl