Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Genialne. Pomysl pierwsza klasa. A ja tyle takich przypinek wyrzucilam :/
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczyny! Smile

Widziałam już wiele biżutków z z wzorami, które wyglądają jak haft.. I tak za mną chodziły... A broszki na przypinkach też są znane... Mnie się one podobają szczególnie do swetrów, a ja noszę często zimą... Trochę późno sobie te broszki zrobiłam... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuza świetne broszki Smile
Odpowiedz
Ostatnio nic nie robię, bo choruję sobie...Undecided
Ale jeszcze przed świętami zabrałam się za butelkę-rzeźbę... Ma być prezentem dla siostry...
   

I jeszcze zbliżenia:    
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ta butla jest po prostu niesamowita. Skad ja wytrzasnelas?
Odpowiedz
Super dobrany motyw do butli ! Skąd masz taką piękną..?
Odpowiedz
Reklama
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że Wam się podoba! Długo się do niej przymierzałam i wcale nie byłam pewna efektu końcowego...

Butelkę przywiózł mi synek Smile Kupił w Bomi, ale twierdzi, że wino niedobre a drogie... Więcej go nie kupi...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Bo te butelki to rzeczywiście tandeta! Dlatego tak bardzo się bałam, żeby tej tandety nie pogłębić, a trochę uszlachetnić... Co nie zmienia faktu, że tandeta została... Mój synuś twierdzi, że teraz to starożytna tandeta - bo taka postarzona Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Big Grin jak zwał tak zwał, pewnie lubię tandetę bo ogromnie mi się podoba (ale gusta ponoć nie podlegają dyskusji)
Odpowiedz
Butla jest swietna, klimatyczna. Wyglada niemal jak stary posag w zapomnianym, zarosnietym parku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl