Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Mi się kuta butla bardzo ale to bardzo podobaSmile
Odpowiedz
Reklama
Kuta butla - po dopieszczeniu konturówką na sabacie - została porwana przez siostrę i już stoi na honorowym miejscu! Smile A mnie znowu kusi zakucie czegoś.... Ale pomysła brak...

A teraz pierwsza butla nalewkowa. Powstała zupełnie przypadkowo - podczas lampionady nakleiłam na świecznik motyw... Krzywo mi to wyszło i na dodatek pomysłu na resztę nie miałam... O! Tak to wyglądało:
   
Stało to sobie ponad pół roku, aż postanowiłam toto zedrzeć... Po namoczeniu okazało się, że motyw odchodzi razem z klejem-błonką w całości. Żal było wyrzucić, to nakleiłam na pierwszy-lepszy równy przedmiot. Przypadkowo była to butelka Smile Nakleiło się całkiem dobrze (bez powtórnego użycia kleju), to trzeba było coś dorobić... Skoro motyw świąteczny, to dodałam "śnieg" i przyprószyłam brokatem... I muszę powiedzieć, że nawet mi sie podoba Smile
       


Przy okazji - prośba o radę... Co tu dodać? Jakoś tak łyso na tym białym... Sad
   
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ja to bym Ci powiedziała co...
ale Ty to pewnie zaraz powiesz, że się nie da.... Big Grin
Odpowiedz
Vikuś - powiedz... Na pewno się nie da, ale przynajmniej będę mogła powiedzieć, co mogłoby tam być Big Grin

Ataner - farba faktycznie na motyw wyszła... Wszystko przez to, że butla była goła, malowałam po naklejeniu, a dokładność to nie jest moja mocna strona... Sad
A ta buteleczka musi być biało-czarna, bo korek jest czarny, a przemalowywać nie chcę....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
No dobra... ( mnie się ta biel podoba i wcale bym jej nie zmieniała),
a na tym pustym to zrobiłabym tak, uważaj Tongue
nakleiłabym drugą, środkową warstwę serwetki listeczkowej żeby mieć delikatny wzór listków (mówiłam, że ona bardzo mi się podoba? nie? no to mówię!),
a potem poprawiłabym kontury (tylko kontury - tak jak na sabatowej) listków srebrną konturówką... Już ją widzę dusznymi oczyma... piękna jest... Smile
Odpowiedz
Dla mnie ta butelka jest doskonała - już bym nic nie dodawała (mówię o tej białej z brązowymi listkami). Ewentualnie pociągnęłabym tylko srebrną albo złotą konturówką po wzorach na górnej części i nad listkami.
Albo Big Grin Zakleiłabym taśmą wzory, żeby nie pobrudzić, i to białe pokropkowałabym na srebrno/złoto.
Odpowiedz
Reklama
ja jestem za opcja Viki - juz nawet te listki Ci domalujemy jak ostatnio po kawałku a najlepiej poproś Grarutka jej to tak szybko poszło ze nawet nie wiadomo kiedy i gotowe było
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Vikuś...
Hmmm... no to miałaś rację - nie da się Big Grin
A tak poważnie - już się nad tym zastanawiałam, ale po pierwsze ten skos butelki bardzo mi bruździ - zmarch byłoby zatrzęsienie! A po drugie i ważniejsze - tak jakoś za dużo tych listków mi się wydawało... za mocno naciapane... Coś tam powinno być, ale chyba w większym rozmiarze... Może jakiś motyw całkiem nie liściowy...? Ale co, żeby pasowało do nalewek...?

Erato - kropkowanie też mnie kusi, ale (tak jak wyżej pisałam) chyba za bardzo naciapane by było...

Może ktos jeszcze cos podpowie?
Gofira - sama wymyśl coś innego, a nie podpieraj się Viką! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
listki listki - Zuza - one będą blade więc sie nie zrobi naciapane
zmarchy mogą być bo jak kazdy machniech konturówka to i tak widac nie bedzie
LISCIE LIŚCIE i wszyscy razem głośno LIŚCIE!!!!
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Jakie zmarchy??
Żadne zmarchy się nie zrobią jak ponacinasz serwetkę...
A motyw powinien być powtórzeniem (powinien... dobre sobie... jak jaka specjalistka się wymądrzam Big Grin) już istniejącego, bo każdy inny wprowadzi chaos Smile
I Gofer ma rację - one będą mało widoczne, ale jednak zniwelują kontrast pomiedzy górą-dołem a środkiem... no i dadzą trójwymiar, który tak pieknie wyszedł na sabatowej...
Ja też wołam LIŚCIE!!!!!!

A złota ( jestem na nie dla złotej!) czy też srebrna konturówka na wzorze ponad i poniżej tej białej przestrzeni Wink tylko ten kontrast zwiększy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl