Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
#31
o zabawa w origami! Moją córkę pochłonęło bez reszty składanie karteczek, na razie robi kwiatuszki i takie proste projekty ale spróbuję ją namówić na takie cudeńka.
pomysł przybrania choinki takimi cudeńkami jest super! "Drzewko zimowe" będzie pięknie wyglądać z własnoręcznie zrobionymi "śmieciami" Kolorowe i takie nieszablonowe ozdóbki - brawo!!
Odpowiedz
Reklama
#32
Jej, zajefajny pomysł z tymi żarówkami. Szkoda ze nie zostawiałam sobie zużytych. Aż mnie ręce świerzbią żeby sobie takie zrobić. BOMBA.
Odpowiedz
#33
(11-24-2010, 02:32 PM)callisto napisał(a): o zabawa w origami! Moją córkę pochłonęło bez reszty składanie karteczek, na razie robi kwiatuszki i takie proste projekty ale spróbuję ją namówić na takie cudeńka.
pomysł przybrania choinki takimi cudeńkami jest super! "Drzewko zimowe" będzie pięknie wyglądać z własnoręcznie zrobionymi "śmieciami" Kolorowe i takie nieszablonowe ozdóbki - brawo!!

Origami jest fajne, ale ja niestety odpadam na przedbiegach.Moje paluchy nie sa stworzone chyba do skladania papieru;P Co do smieci na choince- swietnie wygladaja, niestety moj slubny uwaza ze choinka to bombki w jedmym kolorze, lampki tez.... Dopiero 2 lata temu przeforsowalam kolorowe swiatelka. Potem probowalam z piernikami - efekt byl taki ze zerzal wszystkie zeby go w oczy nie kluly;P W tym roku zawalcze o bombki inne niz zlote.

Co do pracy - gwiazdki wygladaja cudnie. Podziwiam tych, co umieja tak dokladnie zlozyc papier zeby jeszcze wzor pasowal.
Odpowiedz
#34
Zuza u Ciebie też tak wieje? To chyba już wszystkie choroby wywiało?? Super są te kolorowe gwiazdki!!
Shy
Odpowiedz
#35
Shanna - wcale nie tak trudno to składać! Na początku też krzywo mi wychodziło, ale z czasem idzie coraz lepiej Smile .

Truskawko - dzisiaj przestało wiać Smile . Ja też powoli wracam do "żywych" Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#36
Ja też zbieram od zeszłego roku .żarówki bo widziałam na innym forum.
Mam całą reklamówę , a zrobiłam tylko jedną.
W Twoich przeszkadzają mi gwinty. Zostawiłabym bez malowania.
Odpowiedz
Reklama
#37
Twoje TeaBagi wciąż mnie zachwycają - ja się poddałam po pierwszej próbie



Odpowiedz
#38
Zuza - jak miło że jesteś!!!!! Wiem ze potrafisz zrobic cuda z niczego , ale zarówki jako bombki mnie rozwaliły..... jesteś coraz lepsza decu!!!!! brawo
Odpowiedz
#39
Może powinnam to wkleić do nowego wątku z potworkami...
Zrobiłam sobie z glinianych podstawek pod doniczki miseczki na małe"duperelki" potrzebne przy dekowaniu. Mam już z tym motywem cały komplet - jak zrobię porządek, to cyknę fotkę Smile
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#40
Zwariowałaś babo, dlaczego chcesz dać do antypiękności ? bardzo przyjemne podstaweczki, kolorowe i wesołe , nawet zaszalałaś z kropeczkami, mnie się podoba Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl