Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Tak, na temat obdarowywania powiedziałyście już wszystko - i ja się z tym zgadzam!
Radość dawania jest bezcenna!! Smile
Odpowiedz
Reklama
Uffff...
Wykończyłam swoje czworaczki różnojajowe Big Grin Dwóch chłopczyków-wazoników i dwie dziewczynki-ryżowinki Big Grin Każde trochę inaczej ozdobione...
       

I jeszcze raz strukturka na chłopczykach:

   
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ale fajna ta struktura. Pieknie wyglada. A jakie przeznaczenie chlopcow i dziewczynek bedzie?
Odpowiedz
O k*undulacja jaśnista!!!! Zadurzyłam się w chłopcach po uszy same! Cudni oni, przystojni, szpakowaci, tak jak lubię Tongue
Moiż oni, moi... ślubuję im wierność! (czy poligamia jest dopuszczalna??? )
Odpowiedz
Big Grin
Vikuś - nie spodziewałam się, że się Tobie spodobają, bo oni (i one) takie chyba nie w Twoim, vintagowym guście... Ale miło mi niezmiernie! Smile
Tak samo mi miło gdy czytam Natabuska i Shannę! Big Grin
Chłopczyki i dziewczynki są zrobione do mojego "salonu". Wazoniki -wiadomo, będą czekały na kwiatki, a pojemniczki zapełnią się różnymi "przydasiami" gromadzonymi przeze mnie maniakalnie! Big Grin
Aaaa... Ale oni, te chłopczyki, jeszcze nieletni są... To chyba karalne jest... Wink
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
piękne! Tak jak Natabus napisała, kolorystyka przepiękna, lubie taką bardzo!
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
jak to nieletni?? przecież siwi są, znaczy szpakowaci...
nieletni?... no to młodzież nam teraz szybko coś siwieje... Big Grin ale co tam... miłość nie wybiera! Zaryzykuję nawet ten więzień (bo chyba za to puszkują, nie??)

A w kwestii gustu, to aż taka ortodoksyjna nie jestem Tongue, zresztą te chłopczyki są dla mnie vintage! I już!!!
Odpowiedz
Widzę,że tu już wszystko już obdzielone,ale chociaż mój podziw wyrażę śliczności.Smile
Odpowiedz
Mi tez sie bardzo podobaja, szczegolnie struktura na chlopczykachSmile
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki! Smile
Ataner - zwariowałaś?!?!?! JA?!?!?! Dobre sobie!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl