Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Ha !!!! Wróciła !!! Mogę wrzucać hurty Wink Do tej pory nikt tego nie doceniłby Wink
Zuzek, super, że jesteś, teraz to już jak przed laty Smile
Odpowiedz
Reklama
Hmmm.. trochę mi nie wyszedł poprzedni powrót na łono... Może teraz będzie lepiej Smile

Może i z dekupażowaniem będzie lepiej, bo od lutego zrobiłam trzy prace... Sad I "wsystkie tsy" mało odkrywcze i mało pracochłonne... Leniuch ze mnie...

                   

Okurztwarz!!!! Przecież są cztery!!!

Widzicie - nawet do czterech zliczyć nie umiem! Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
A ja porwę sobie tą z truskaweczką-ostatnio jestem na etapie pochłaniania tych owoców-i chyba zaczyna się już nawet faza uczuleniowa, więc Twoja truskawkowa butelczyna będzie bezpieczniejsza niż truskawki na żywoSmile.
Zuza- podniosłaś mnie na duchu- tym, że i Twoje powroty bywają wielokrotneSmile Mój dorobek w decu jest mniejszy niż Twój - najpierw problemy ze zdrowiem, później natłok pracy i teraz przeprowadzka.Ale też wrócę- wrócę z dorobkiem choćby maluteńkimSmile
Odpowiedz
Zauroczyły mnie te buteleczki o długich, smukłych szyjach, bardzo ładne.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ja lubie wisienki więc sobie z nimi pozwolę zajumać Wink. Te małe fajowy kształt mają - ale jakies takie puste z tym motywem tylko na środku. A może to tak specjalnie .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Te pierwsze niby puste, ale właśnie będą superowo wyglądały z zawartością, jakąś pyszną naleweczką B-)

A te długie smukłe super kształt mają, sama posiadam takowe dwie Smile
Odpowiedz
Reklama
A no właśnie, wnętrze je wypełni i nabiorą pełnego uroku Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Co prawda to prawda - ryżowiec na szkle jest wdzięczny, nie ma to tamto.
Zuzek, może i nie za dużo, ale treściwie.
Super na naleweczki na jesienno-zimowe wieczory .
Odpowiedz
Ech, dziewczynki.... Ja już zapomniałam jak przyjemnie się czyta takie miłe komentarze! Gęba się sama śmieje! Big Grin

Te długie wąskie buteleczki są po jakimś trunku z Lidla, a ta niska po soku.

Ta pierwsza (bo to jedna jest, tylko z trzech stron obfocona) jest duża, litrowa. A zostawiłam "gołą", bo szkło ma ciekawe. Może jutro uda mi się lepsze zdjęcia cyknąć.
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zu, Ty wiesz, że ja uwielbiam butle Smile
oglądać - w tym względzie jest wszystko po staremu, wciąż się zachwycam butlami u innych.
I z tego "wysypu" biorę porzeczkową.
Moja jest!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl