Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
babulowe początki - Kolejne prace str 3
#21
Tym razem szkatułka z dziecięcym motywem Smile
[Obrazek: 1acd8fbd09754138gen.jpg]
[Obrazek: 48c5cab03af6a6a7gen.jpg]
[Obrazek: 3ec8b3166a0b0fbbgen.jpg]
I szkiełka Wink
[Obrazek: 71e193443ee3b2e7gen.jpg][Obrazek: 20dec347e510f14egen.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#22
Skrzyneczka jest bardzo ładna i widzę, że pokusiłaś się o reliefy. Brawo Wink
Ja to bym pewnie rzuciła jeszcze kropek Wink

Na kieliszkach jeszcze widać ostre krawędzie motywu ale wiem, że to jedne z pierwszych prac.
Lampionik ładny ale widać zagniecenia ( mnie się i dzisiaj zdarzają a;e wtedy w ruch idzie papier ścierny albo "podmalowania" farbkami) Wink))
Odpowiedz
#23
Haniu ,bardzo dziękuję za pomoc (Ty wiesz jaką ) i za cenne sugestie .Zrobiłam jakieś reliefy i o tym nie wiem >? Smile
Kropki ,fajny pomysł ale poczekam na sugestie innych Mistrzyń Smile
Odpowiedz
#24
Słonko. Reliefy to te Twoje motylki Wink))
Odpowiedz
#25
Skrzyneczka śliczna - ten róż przy dziewczynce był czy podmalowałaś - ładnie to wygląda Smile
Lampioniki do dopracowania ale też udane Smile
Odpowiedz
#26
Dzieciowa skrzynka prześliczna Smile Chociaż bym przymgliła leciutko te białe motylki, na ten róż, ale tak ledwie, ledwie.
A lampioniki przyjemne dla oka, ale zgadzam się, że do małego dopracowania Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
(08-15-2015, 10:52 AM)cavi napisał(a): Dzieciowa skrzynka prześliczna Smile Chociaż bym przymgliła leciutko te białe motylki, na ten róż, ale tak ledwie, ledwie.
A lampioniki przyjemne dla oka, ale zgadzam się, że do małego dopracowania Smile

cavi ,motylki są przyróżowione ,zdjęcie nie oddaje efektu (kiepski aparat w tel.)Ale skoro tak mówisz ,zadziałam Smile lampiony robiłam po obejrzeniu filmiku na inspirello i to moja druga praca w decu . Wiem ,że jeszcze długa droga przede mną ale Wasze rady są bardzo cenne i wszystko zapisuję aby popełniać coraz mniej błędów .
Haniu ,to teraz wiem co to relief IdeaClap
malgana róż przy dziewczynce dopaćkany (musiałam tak ,bo mi serwetka ''zeszła'' )
Odpowiedz
#28
Kolejne śliczne pudełeczko. Czy Ty napewno zaczynasz zabawę z decu?Wink
Odpowiedz
#29
Babulko, to świetnie Ci to paćkanie wyszło Big Grin
Odpowiedz
#30
(08-15-2015, 06:27 PM)b-b napisał(a): Kolejne śliczne pudełeczko. Czy Ty na pewno zaczynasz zabawę z decu?Wink
Przysięgam ,że to moje pierwsze kroki Smile Heart
muszkaHeart - lakieruję 3 razy i to półmatem ,takie mocno błyszczące prace drażnią moje oko Naughty no nie lubię błyskotek i już .
grarut bardzo się cieszę ,że porwałaś moją pracę HeartCheers

Szkła może jeszcze podrasuję ,ale na to musi przyjść moment i wena .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl