Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mambałagan
#21
Dziękuję za każde miłe słowo i ponaglanie do roboty też Big Grin
Gabiszonka - wstydź się ! I weź się do roboty również Tongue
Zuza - naprawdę trudniejsze? Te szydełkowe koronki wyglądają tak misternie a druty jak od łopaty (przynajmniej w moim wydaniu, póki co - oczko prawe, oczko lewe... koniec Big Grin)
Abask - niech więc to dla mnie przestrogą będzie przed zaniechaniem... a kolor mają ten sam - taki delikatny błękit - tylko jedno zdjęcie robione wieczorem przy kiepskim oświetleniu a drugie w ciągu dnia Big Grin takie złudzenie apteczne, jak mówi moja mama Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
Pewnie, że trudniejsze! Z szydeła oczko Ci nie spadnie, a nawet jakby, to łatwo załapiesz. A na drutach łatwo oczko zgubić, a załapać trudno... Z drutów pończośniczych jeszcze łatwiej zgubić oczo, bo obie strony bez zabezpieczenia Smile
A tak w ogóle, to na drutach tylko prawe/ lewe, a na szydełku słupek/półsłupek. Reszta to kombinacje Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#23
(04-01-2015, 11:47 AM)martag90 napisał(a): Gabiszonka - wstydź się ! I weź się do roboty również Tongue

Wstydzę się, ojjjjjj jak ja się wstyyyydzę Big GrinBig GrinBig Grin pewnie ten seterek to moja wnuczka dokończy, bo córeczki nie mam Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin to będzie twórczość pokoleniowa Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#24
(04-01-2015, 11:20 AM)abask napisał(a): Ale jak to? jedna będzie zielona a druga niebieska?

A że czemu nie? W zeszły piątek jechała, tym samym autobusem co ja, pannica i na nogach miała widoczne dwie różne skarpety - różową i pomarańczową - jedna w kwiatki druga w jakieś kolorowe figury. Może tak teraz trzeba..?
Odpowiedz
#25
Justynka może ona tak ubrała z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa . Chyba taka tradycja Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#26
(04-01-2015, 09:17 PM)wiolka42 napisał(a): Justynka może ona tak ubrała z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa . Chyba taka tradycja Smile.

Ale to było w piątek 27 marca (a nie 21-go), ale może...
Odpowiedz
Reklama


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl