Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mambałagan
#11
Noooo.................. i ja jestem pod wrażeniem, pierwsze dzieło i super wyszło Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#12
Łał! świetna robota!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#13
Mery chodzi o to że on jest taki grubszy?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#14
Masz zrobiony taki ściągacz? Chcesz się nauczyć , czy już umiesz, czy tylko zapytałaś czy ja potrafię? Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#15
Skarpeteczka całkiem udana Smile Ja mam sweterek co go już dziergam ze 20 lat chyba, a może 25??? To sie nazywa prędkośc Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#16
Wielkie brawa!!! Druty są trudniejsze od szydełka, a na drutach najtrudniejsze skarpetki! A Tobie wyszło świetnie - równiutko, pięta ładnie zrobiona, zakończenie również Smile Widać masz po babci zdolności Smile

Mery - pokaż ten ściągacz, bo nie wiem o co chodzi... Może ścieg angielski?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Zu w tym angielskim to sie wkuwało w prawe oczko pod spodem?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#18
Wiolka - właśnie tak. Ściągacz jest wtedy jakby "bardziej mięsisty".
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#19
Tak myślałam . Robiłam takie ściągacze Smile i warkocze i inne cuda niewidy Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#20
Ale jak to? jedna będzie zielona a druga niebieska?

A jeśli chodzi o zapominanie... jeśli zrobi się jedną parę skarpet i nic więcej to po latach się zapomni ( bardzo żałuję, że zapomniałam )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl