Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błysk i blichtr czyli cała jestem w cekinach
#11
Justynka pewnie robią i pisanki Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#12
Kiedyś poczyniłam jedną pisankę w cekiny i piórka ale jakoś mi taka technika nie podchodzi do jajec. Za błyszcząco. Bombki to co innego.

Jeszcze tym się pochwalę, nieco mniej jarmarcznymSmile Tam gdzie nie mogę się rozłożyć z warsztatem, a jest czas( zwłaszcza z małżem na rybach)...szydełkuję Smile


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#13
To witam w klubie miłośniczek szydełkowania. Kiedyś też robiłam różne serwetki , bieżniki . Teraz tylko biżu.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#14
No właśnie, jajo za strojne nie może być. Ja ze swoimi przesadziłam i wygladają jak faberge dla ubogich od Chińczyków (ale nie tych Hani, oj nie...)

I szydełkujesz! O jaaa... Kur...czaczki, jakie to ładne!
Ja też wędkuję, ale nie szydełkuję (podobno miałam być chłopcem)
Odpowiedz
#15
Moje pierwsze pytanie jakie mi sie nasuwa: ile wazy taka bombka?
Poza tym pracy od groma i cierpliwosc tez potrzebna. Nie chcialabym widziec Twoich paluchow po robocieSmile
Szydelkowe prace lubie ogladac, serwetki mam, niekoniecznie szalenie przepadam, ale podziwiam.
Odpowiedz
#16
Piękne szydełkowce, zazdroszczę cierpliwości Smile Też wrzucę zaraz kilka swoich rozmaitości szydełkowych, ale to drobiazgi, gdzie mi tam to takich piękności...
Odpowiedz
Reklama
#17
Wiesz Shanna - nie wiem ile ważĄ bombki stYropianowe ale na taką 10,12 cm zużywam około 15g cekinów plus pewnie tyle samo szpilek , niektóre są dośc cięzkie - zwłaszcza jeśli nie ma tam wplecionego motywu wstążkowego. Bombki sa przeznaczone raczej do ekspozycji na stojaczkach niż choince. Chodzę z nimi co roku na kiermasz świateczny w moim mieście i tak jak 2 lata temu miały ogromne wzięcie, tak w zeszłym roku - padaczka. Ale nie zniechęcam sieWink Jak uzywam krótkich szpilek 13mm(połowa zwykłych) to palce wcale a wcale nie bolą. Przynajmniej mnieSmile
Szydełkowe prace głównie przeznaczam do domku letniskowego(poza mini firankami do okna kuchennego w mieszkaniu) , tam bardziej pasuja, moim marzeniem jest by w każdym oknie tam, zawisła własnoręcznie robiona firanka, ale to dłubanina niemiłosierna i monotonnaSmile
Wrzucaj cavi, chętnie popatrzę!
Dzięki dziewczyny za dobre słowaSmileSmileSmile
Odpowiedz
#18
Bardzo podobają mi się wszystkie prace. Doceniam ogrom pracy i cierpliwości. Jestem fanką serwet w jednym kolorze. Zabieram przedostatnią.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#19
zrobiłam kiedyś jedną taką bombkę cekinową Smile Strasznie się przy niej napracowałam ;P tym bardziej doceniam ogrom pracy, zmysł estetyczny i urodę tych świecidełek. Podobają mi się bardzo!
No a prace szydełkowe- super!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#20
Zdążyłam!!! Naughty Zabieram ten obrusik (chyba), środkowy - no cudo!!! I te firaneczki! Big Grin
Kiedyś nie lubiłam serwet, moja Mama miała, chciała mi dać a ja wzgardziłam wallbash
Teraz je kocham Heart i zbieram gdzie się da, ale nie daje się za bardzo, mam tylko kilka a o firankach to mogę pomarzyć Down
Na drutach potrafię ale z szydełkiem mi nie po drodze, niby teorię znam ale nigdy mi równo nie wychodzi Down
Jestem pełna podziwu i szacunku Thumbup
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl