Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze niezdarne pudełeczko
#11
Dziekuje dziewczyny! Rozyczka, serwetke kleilam metoda hmmm...paluszkowa :p gdyz moj pedzel zawiodl i za pierwszym razem zwyczajnie podarl serwetke (byl za twardy). Teraz czekam na mieciutkie pedzle i bede konczyc. Dam rade Smile Sloiki po kawie czekaja. Hmm.. Tylko przemalowalam je odrazu biala farba akrylowa bez podkladu. No ale moze jakos to bedzie. Zrobilam to zanim znalazlam to forum wiec o niektorych rzeczach nie wiedzialam. No ale beda tylko staly wiec moze sie nie zemszcza Wink
Odpowiedz
Reklama
#12
A ile razy je przemalowałaś? Widać prześwitujące szkło?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#13
Jak na pierwszy raz to superancko poszło! Ale jak ktoś tutaj powiedział, decoupage to sztuka cierpliwości. Dziś zrobiłam pracę, gdzie chyba pierwszy raz od A do Z nie ma nierówności w serwetce, za każdym razem papier ścierny ratował sprawę. Trzymam kciuki!
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
#14
Tak, lekko widac. Wyczytalam zw jak zaczne lakierowac to farba zacznie splywac z powodu braku podkladu wiec moze po udekorowaniu po prostu nie polakieruje i uznam ze takie ma byc. W zalozeniu ma to byc motyw swiateczny. W miejscu zakretki bedzie kokardka a ze srodka bedzie wystawac woreczek z pierniczkami :) aaa moze klej na serwetce podtrzyma farbe. Cos pokombinuje bo na podklad juz za pozno ;) a wyglada tak:

   
Odpowiedz
#15
Ja bardzo często słoiki robię bez podkładu bo najzwyczajniej o nim zapominam. Słoików machnęłam pewnie ponad 50 i mają się dobrze Wink))
Odpowiedz
#16
Z tego co widać, to niewiele. Myślę, że nic mu się nie stanie. Będzie żył i dobrze się miał Wink Zwłaszcza, że weteranka Hania tak też mówi Smile
Poza tym, ja używam primera, gdy go mam. Zamiennie zwykły akryl też się nadaje.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl